Změna formátu textu z vertikálního na horizontální

WordPress PoradnaKategorie dotazu: WordPress obecněZměna formátu textu z vertikálního na horizontální
Martin zeptal se před 1 rokem

Dobrý den,
Chtěl bych se na vás obrátit s dotazem, jak změnit formátování všech textů v jakýchkoliv blocích z vertikálního formátování na horizontální.
S WordPresem mám základní zkušenosti. Úspěšně jsem si vytvořil webovou stránku bez komplikací. Nyní však po určité době chci webovou stránku upravit a když se dostanu do prostředí pro editaci stránky, veškerá textová pole mám vertikálně (ztenčené na jedno písmeno) viz. obrázek na odkazu v příloze. Celá editace a tvorba nových textových bloků je tím tak nepřehledná a editační okno se tím nepřehledně rozšiřuje. Takto jsem to dříve neměl a nepodařilo se mi najít, kde se toto mění. Je mi jasné, že se jedná o banální záležitost. Za radu budu velice rád.
Děkuji a pěkný den.
foto problému z editoru
foto číslo 2 v menu na přidání bloků

1 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 1 rokem

Zdravím,
bohužel z obrázku to takto nejde identifikovat. Nejspíše tam bude problém nekompatibility v CSS. Nejlépe na to kouknout přes průzkumníka, najít problematický styl a ten pak upravit. 

Vaše odpověď

4 + 12 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.