Zobrazení CELÉHO webu na WP jen na heslo?

WordPress PoradnaKategorie dotazu: WordPress obecněZobrazení CELÉHO webu na WP jen na heslo?
Ondřej Škára zeptal se před 2 roky

Zdravím, zajímá mne, jestli jde nechat zobrazit obsah celého webu jedoucího na WP jen na heslo. Myslím tím, že při zadání základní adresy webu i při zadání adresy konkrétního příspěvku či stránky bude člověk žádán o heslo, které když zadá, bude moci dále procházet celý web už volně, bez nutnosti opětovného zadávání hesla. Platilo by to pro všechny, bez ohledu na to, zda jsou registrováni či nikoliv, takže také bez ohledu na úroveň přihlášení (návštěvník, redaktor, admin). Toť varianta jedna.
Varianta dva by mohla být elegantnější, a to taková, že by úplný obsah webu byl umožněn pouze registrovaným uživatelům. To jest: nějaký obsah webu bude viditelný veřejně a chceš-li si počíst vše, zaregistruj se. Samozřejmě pak počítám s tím, že bych musel patřičně upravit způsob zobrazování vybraných článků a stránek a že bych tím pádem taky schvaloval jednotlivé registrace. S tím ovšem, že a) by takto ošetřený obsah byl dostupný už kategorii uživatele Návštěvník a b) se mi nelíbí ten nápis „Soukromé“ v nadpisech. S tím by se taky muselo něco udělat.
Ví někdo jak na to? Domluvit se s provozovatelem webhostingu? Nějaký PlugIn?
Děkuji za každý tip.

3 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 2 roky
OndraBM odpověděl před 2 roky

Super, to je vono! Děkuji za dobrý tip.
Teď už jenom to „Soukromé“ v nadpisech. Nedalo by se to nějak zrušit? Nebo to nahradit třeba jen hvězdičkou, kdyby tam jó muselo něco být? Kdysi jsem psal webové stránky přímým kódováním, takže pokud by to znamenalo vlézt nějaké stránce nebo výkonnému souboru do vnitřností, nebojím se toho.

OndraBM odpověděl před 2 roky

Nebo jinak: vzhledem k tomu, že někteří uživatelé kolem mne by mohli mít problémy s přihlašováním, bude nakonec jednodušší prostě heslem podmínit vůbec přístup k webu, což tento plugin umí. Nebudeme to tedy dále komplikovat, takhle mi to úplně stačí. Každopádně děkuji za tip, je to dobrý.

Vaše odpověď

13 + 14 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.