Zobrazování obrázků v eshopu

Dobrý den,
měla bych trochu komplikovanější dotaz ohledně zobrazování produktů v e-shopu. Dle tvůrce mi bylo doporučeno mít všechny obrázky foceny na výšku, ale bohužel některé mám jen na šířku. Obrázky jsem nahrávala na web na dvakrát. Při první “várce” bylo vše celkem O.K., sem tam obrázek oříznutý, ale to nevadí. Velikost u všech víceméně podobná cca 960×640 px nebo 640×960. Ovšem při druhém nahrávání jsou fotografie focené, jak na výšku, tak na šířku deformované při stejné velikosti cca 960×640 nebo 640×960. Jedná se o zobrazení na tabletu a v notebooku. Na mobilu je vše O.K. Vše je zachováno jako při prvním nahrávání, kde je tedy chyba? Zkouším fotografie upravovat, ale nic se neděje. U fotografií na výšku je v náhledu zobrazení v pohodě, ale když je ten samý obrázek zobrazený v kategorii podobné produkty pod jiným obrázkem, tak je tam roztáhlý. Obrázek na šířku je deformovaný v obojím zobrazení.
V nastavení mám toto:
Obrázky katalogu: 300×300
Hlavní obrázek produktu: 600×600
Náhledy produktu: 200×180, ani u jednoho není nastaven tvrdý ořez
Moc prosím o jakoukoli radu, včera jsem se dozvěděla, že můj tvůrce na svátky odjíždí a bude až v lednu. Já to chtěla po Vánocích spustit a už jsem zoufalá.
 
Moc děkuji
P.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

1 názor na “Zobrazování obrázků v eshopu”

  1. Dobrý den,
    těžko se na to odpovídá, ale o zobrazení se stará nejspíše šablona, kde je třeba to nastavit nebo zobrazování obrázků je nějak definováno. Bohužel takto nemohu více poradit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru