zobrazování příspěvku na vícejazyčném webu v jazyce, ve kterém není vytvořen

Dobrý den, nevím jak zabránit tomu, aby se příspěvek vytvořený v českém jazyce zobrazil i v jiné jazykové mutaci. Používám plugin Polylang, ale předpokládám, že by to bylo podobné i s jiným lang pluginem? Příspěvek prispevekcesky se mi zobrazí správně na www.stranka.CZ/prispevekcesky , ale také pokud změním url, tak se zobrazuje i na stranka.COM/prispevekcesky – ale on nemá zatím žádný překlad a chtěl bych zde zobrazit 404. Jde to nějak ošetřit? Děkuji Libor

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

2 názory na “zobrazování příspěvku na vícejazyčném webu v jazyce, ve kterém není vytvořen”

 1. Dobrý den,

  ano, je možné toto ošetřit pomocí nastavení pluginu Polylang nebo jakéhokoli jiného pluginu pro vícejazyčný obsah. Zde je návod, jak to provést pomocí pluginu Polylang:

  Přejděte do nastavení pluginu Polylang na svém webu.

  Zkontrolujte, zda máte nastaveny jazykové mutace správně. Ujistěte se, že cílová mutace, do které chcete přeložit váš obsah, je správně nakonfigurovaná.

  Otevřete příspěvek, který chcete mít pouze v jednom jazyce (v tomto případě češtině).

  Ve stránce úprav příspěvku najděte sekci pro jazyková nastavení pluginu Polylang.

  Ověřte si, že je příspěvek označen pouze jako český (v tomto případě). To znamená, že v seznamu jazyků máte zaškrtnutou pouze češtinu a žádný jiný jazyk.

  Ujistěte se, že máte nastavený výchozí jazyk správně. Příspěvek by měl být vytvořen ve výchozím jazyce vašeho webu (většinou to bývá jazyk, který používáte pro hlavní obsah).

  Po provedení těchto kroků by příspěvek měl být dostupný pouze na URL adrese pro českou verzi vašeho webu. Pokud se zobrazuje na jiných URL adresách, měli byste zkontrolovat nastavení svého webu a případně kontaktovat podporu pluginu Polylang.

 2. q6j448uya

  Opět děkuji za rychlou odpověď. Kouknul jsem k vám na Toret.cz/sk a tam vám to funguje správně. https://toret.cz/demo/ jede a když změním na https://toret.sk/demo tak jsem na 404.

  Nastavení Polylangu mám myslím správně, tam není moc co udělat špatně a vše ostatní funguje: ( Jazyk bude nastaven podle odlišných domén, synchronizace vypnutá, sdílení názvů ani přeložení není zapnuté – free verze).

  Příspěvky (i stránky) jsou vytvořeny ve výchozím jazyce (ale některé už i ve druhém). Žádný v žádné jazyce není zatím přeložen a dodělán v druhém jazyce.
  U příspěvků není žádný seznam jazyků, pouze vidím, v jakém jazyce je a mohu přepnout do druhého. Tím na mne vyskočí, abych ho přeložil.

  Zkusím dotaz na Polylang, ale je možné že bude chyba někde na hostingu, nefungoval jim .htaccess v rootu tak udělali přesměrování mezi doménama nějak jinak, nestandardně 🙁

  Děkuji Libor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru