zoufalstvi-s-odkazy-v-sablone

WordPress PoradnaKategorie dotazu: Šablonyzoufalstvi-s-odkazy-v-sablone
Alex zeptal se před 7 roky

Ahoj, zdravím a prosím o radu, pomoc. Zakoupila jsem šablonu, nefachá ovšem, jak bych chtěla :-(. Stránka s odkazy má fungovat takto: http://themes.webdevia.com/flat-metro/demo1/#portfolio, moje je naprosto mrtvá: http://gkh1.cz/#POKUS. Už jsem fakt zoufalá, protože právě kvůli tomuto efektu jsem šablonu koupila. Tvorba \“portfolia\“ je zde přitom naprosto intuitivní, není  potřeba žádné nastavení..dívala jsem se na zdroják a vypadá trochu jinak, než ten v demoverzi. Prostě tam <a> úplně chybí.  Nebo jsem úplně blbá (což by mě v tuto chvíli potěšilo více :-)). Poradí mi někdo, co s tím? Dííky moc.

2 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 7 roky

Ahoj,
asi jsem nenašel tu chybu přímo, ale ten posun mezi stránky a zpět mi funguje. Šablonu však úplně neznám a nejlepší by bylo kontaktovat přímo podporu od autorů šablony. Oni poradí asi nejlépe.

Alex odpověděl před 7 roky

Ahoj, Tomáši,
v prvé řadě moc děkuji, že jste si udělal čas na můj problém. Posun, mezi stránkami ok, ale funkčnost odkazů port1, port2, port3 nulová. Tzn.,pokud kliknu na odkazy port1,port2, port3, měla by se otevřít nová stránka s detailem, tak, jako v uvedené demo verzi na stránce „Some projects we did“… šablona zakoupena v Austrálii, asi budu muset oprášit angličtinu a začít komunikovat s podporou … tomu jsem se chtěla vyhnout 🙂

Vaše odpověď

5 + 18 =