Najměte si nás

S WordPressem již pracujeme více než 10 let. Za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností a nabízíme vám následující služby:

 • Kompletní tvorba webu na redakčním systému WordPress, který nastavíme a upravíme na míru vašim potřebám, včetně následné správy.
 • Instalace a natavení WordPressu včetně základních pluginů.
 • Úprava grafické nebo i funkční částí WordPress šablony.
 • Tvorba internetového obchodu na WordPress (WooCommerce).
 • Nastavení zabezpečení WordPress stránky.
 • Optimalizace rychlosti WordPress stránky.
 • Tvorba vícejazyčného webu.
 • Tvorba WordPress šablony na míru.
 • Tvorba WordPress pluginů na míru.
 • Tvorba WordPress blogu.
 • Nastavení GDPR (Cookies, informace o ochraně osobních údajů).
 • Překlad šablony/pluginu.
 • Přidání blogu do již fungujících stránek.
 • Správa WordPress stránek.
 • Integrace newsletteru (MailChimp, SmartEmailing, MailPoet…).
 • Nastavení SSL certifikátu (HTTPS).
 • XML import do WordPressu a další…

Máme bohaté zkušenosti s produkty třetích stran:

 • Woocommerce
 • Automattic
  Divi
 • Themeforest šablony a pluginy
 • WPML/Polylang
 • Yoast
 • a další…

Nezávazná poptávka

E-mail: poptavka@wplama.cz
Telefon: 721 589 155

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Informace o ochraně osobních údajů

Řekli o nás

Tomáš Cirkl umí WordPress. Umí ho velmi dobře, díky svému přehledu i aktivitám (wplama.cz). Samozřejmě na všechno není sám, zjevně se dokázal obklopit skvělými kolegy. Realizoval jsem s pomocí Tomáše Cirkla několik webových projektů, každý byl svým způsobem realizace i rozsahem zcela odlišný. Co však bylo na jednotlivých projektech stejné, byl profesionální přístup z jeho strany. U všech projektů se dalo opřít o rozumné (a vždy dodržené) termíny a velmi dobré (tj. vysoce konkurenceschopné) ceny celkové realizace. Vždy bylo dodrženo, co bylo slíbeno. A nad tím vším otevřená, věcná, rychlá komunikace. Zjednodušeně, s Tomášem je opravdu radost pracovat. Jeho služby mohu s čistým svědomím doporučit.

Jiří Jirovský (hpe.com)

Chtěl bych vám moc poděkovat, posunuli jste nás s WP o veliký kus dopředu..

Jaroslav Valenta (obchodní ředitel NaCesty.cz)

Na Tomáše Cirkla jsme dostali tip od Inovačního centra Ústeckého kraje (ICUK). Chteli jsme jednoduchý, čistý, funkční, ale moderní web v linii identity UniCRE a Unipetrolu. Web má být základním komunikačním rozhraním pro nový formát spolupráce se startupy a má umožnit rychlou registraci. Spolupráce byla svižná, velmi ochotná a web splnil očekávání.

Ilona Černochová (majitelka ilonacernochova.cz, realitniadvokati.cz)

Web nám slouží jako významný zdroj našich zakázek a z vlastních zkušeností vím, jak je v dnešní době těžké nalézt kvalifikovaného a spolehlivého odborníka na WordPress. Jsem proto velmi vděčná, že s Tomášem se to podařilo na 100 %. Nyní mám klidné spaní, neboť vím, že cokoli budeme potřebovat, Tomáš se o náš web nejen profesionálně, ale i takřka okamžitě postará, což je rovněž zásadní. Jeho služby vřele doporučuji.

Tomáš Siviček (za UniCRE)

Už delší dobu jsem potřebovala vytvořit web a hledala někoho šikovného. Na Tomáše jsem dostala doporučení a jsem moc ráda, že se tvorby webu ujal právě on. Skvěle se s ním komunikuje, reaguje rychle a hlavně – přesně vystihl mé představy o minimalistickém designu. Můžu jen doporučit.

Jana Poncarová (janaponcarova.com)

Děkuji panu Cirklovi za velmi profesionální, ale zároveň přátelský přístup. Nastavení webových stránek, zpracování požadavků i zodpovídání dotazů bylo opravdu velmi rychlé. Služby Wplama mohu doporučit a v případě potřeby nemám důvod hledat jinde.

Jan Trefanec (trefanecjan.cz)

Po předchozí velmi negativní zkušenosti s jiným programátorem jsme poznali Tomáše a od té doby vše šlape jako hodinky. A když ne, napíšeme Tomovi a on je zase natáhne. Bezva komunikace po Skypu včetně telefonátů, rychlá odezva. Nedoporučujeme, potřebujeme, aby pracoval pro nás!

Pavel Schuster (zakladatel a majitel QRMEE.com)

V Tomáši Cirklovi jsem našla poklad. Doslova. Po mnoha pokusech a mnoha zklamáních na své cestě k vytvoření webových stránek jsem konečně objevila člověka, který je profesionál, rozumí své práci, je efektivní, rychlý, dobře se s ním komunikuje, je vstřícný a drží slovo. Pokud potřebujete někoho, kdo se vyzná ve wordpresu a v Divi šablonách, určitě Tomáše kontaktujte. Spadne vám velký kámen ze srdce, tak jako mně.

Alexandra Hubáčková (alexandrahubackova.com)

Doporučuji, dělali jsme společně již 3 weby. Výborný přístup, rychlý, precizní.

Lenka Volfová (Marketing Manager winninggroup.cz)

Provozuji pouze malý soukromý blog a potřeboval jsem jej zmodernizovat a upravit, aby na WordPressu konečně 100% fungoval. A tak jsem poptával několik programátorů. Tomáš Cirkl se mi nejen ozval jako první, ale jeho cenová nabídka byla levnější než konkurence. Navíc rozumně navrhl i nejsnadnější postup. Prakticky do několika dnů mi celý starý blog s osmisty příspěvky kompletně předělal, upravil dle mých preferencí a vlastně na klíč rozchodil. Takřka jakýkoli problém, jenž se později vyskytl, obratem vyřešil do pár hodin. Rád jej doporučím i menším klientům a blogerům, jako jsem já.

Michal Jonáš (GamesBlog.cz)

Původní verze našeho webu vůbec nesplňovala naše představy o vzhledu ani administraci, jakákoliv změna byl problém. Poté co jsme oslovili ke spolupráci pana Cirkla je najednou všechno jinak, během pár týdnů jsme měli úplně nový krásný web s intuitivním administrátorským rozhranním. Výborná komunikace a proklientský přístup ze strany pana Cirkla je pro nás nedocenitelným bonusem.

Barbora Malaníková (CEO miomove s.r.o.)

Děkuji za velmi rychlé vyřízení přechodu našeho webu na DIVI šablonu. Vše proběhlo hladce a velmi rychlým tempem. Za týden od zadání byl web zprovozněn. Děkuji i za technickou podporu.

Jaromír Bastl (JakNaEnergie.cz)

Jsem moc spokojená s vaším přístupem i prací, děkuji moc za spolupráci.

Edita Rajlichová (majitel ozdobyzedreva.cz)

Jen chci poděkovat za nedávno provedené úpravy, vše se jeví v naprostém pořádku. Paráda!

Ing. Pavel Kaiser (majitel BoziSlovo.info)

WP je velmi silný nástroj, ale jako každý nástroj je třeba někoho kdo ho ovládá. Dík Tome za tvoji technickou odbornost, která dala mým přáním reálný rozměr.

Martin Smola (martinsmola.de)

Tomáši Cirklovi jsem nabídl reference za vysoce flexibilní a údernou spolupráci bez jakéhokoliv problému. Radost komunikovat. Tohle přesně chcete od WordPressaře.

Jiří Zábranský (cloudbase-hunters.cz)

První web jsme si nechali pro firmu dělat v roce 1998. Od té doby jsme spustili více než deset internetových projektů, včetně čtyř e-shopů. Jsem rád, že při našem prvním projektu postaveném na WordPressu jsme mohli spolupracovat s Tomášem. Jeho profesionální přístup, rady ohledně funkčnosti a dodržování dohodnutých termínů je přesně to, čeho si u svých dodavatelů po 25 letech podnikání vážím stále více.

Vít Blaha  (www.lms-helios.cz)

Chtěl bych tímto moc poděkovat skvělému programátorovi a správci wplama.cz Tomáši Cirklovi, který mi pomohl nejen s mým projektem, který beží dva roky na WordPressu a při svých 9 395 příspěvcích beží skvěle, Tomáš mi pomohl s několika úpravami a nastaveními a vše maká tak jak má… Navíc musím zmínit že používám WP jako primární administrační systém pro své klienty a díky wplama.cz mám totalní přehled o nejzajímavějších pluginech a kdykoliv potřebuju pomoc nebo radu obracím se na tam nebo přímo na Tomáše… Moc děkuji a jsem rád že takový web v ČR existuje a má takhle skvělého správce a člověka.

Pavel Šmerda  (www.nhlnews.cz)

Tomáša, odborníka na wordpress, ktorého som hľadala, aby nám pomohol vytvoriť naše web stránky som našla náhodou na internete, na portále pre živnostníkov ponúkajúcich svoje služby. A mala som naozaj šťastie. Nielenže cena za jeho služby bola priaznivá, ale aj celý kreatívny proces tvorby našich stránok prebiehal hladko, príjemne a veľmi konštruktívne, napriek tomu, že sme tvorili stránky vlastne v cudzom jazyku – v slovenčine. Tomáš reagoval na naše požiadavky vždy veľmi promptne, rýchlo, bol vždy ochotný a pripravený implementovať zmeny podľa našich želaní a ak bolo treba tak poradil. Vrele ho odporúčam.

Lucia Trezova (dietaarodina.org)

Potřeboval jsem udělat několik změn ve svém magazínu na WP, se kterými jsem si nevěděl rady. Pan Cirkl vše vyřešil profesionálně a rychle. Poradil mi i s dalšími vylepšeními, takže až je budu potřebovat udělat, určitě se na něj zase obrátím.

Marek Tomíšek (šéfredaktor USPORNE.info)

Velice si vážíme spolupráce. Všechny naše požadavky byly zapracovány přesně jak jsme chtěli, a to ve velice krátké době. Pan Cirkl je opravdu odborník na slovo vzatý. Jeho práci můžeme jenom doporučit, a už teď víme, že další naše projekty budou mít webové stránky od pana Cirkla. Ještě jednou moc děkujeme.

Stanislav Snopek (majitel pekstav.cz)

Vybrané reference

 • talentwork.cz
 • dopos.cz
 • akustickematerialy.cz
 • hnojik.cz
 • burimex.cz
 • ilonacernochova.cz
 • realitniadvokati.cz
 • svickovna.cz

Provozovatel

wpress.help s.r.o.

Nezamyslova 396
397 01 Písek

IČ: 05433215
DIČ: CZ05433215
Tel.: 721 589 155

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 25285.

E-mail: poptavka@wplama.cz
Telefon: 721 589 155

Nákupní košík
Přejít nahoru