Nový WordPress plugin vám zabrání v napsání duplicitních názvů u příspěvků a stránek

Pokud u WordPressu napíšete název, který jste již někdy v minulosti použili, pak WordPress zabrání duplicitě v URL adrese tak, že na konec přidá -2 a to je vše. Stejné nadpisy u příspěvků a stránek nejsou vůbec vhodné pro SEO a lepší je variabilita. Naštěstí však existuje plugin Duplicate Title Validation, který vás upozorní na duplicitní název. Plugin lze zdarma stáhnout z oficiálního repozitáře. Plugin porovnává názvy u příspěvků i stránek dohromady.

Vyzkoušel jsem publikovat příspěvek se shodným názvem jako příspěvek již zveřejněný. Již při dopsání nadpisu mě plugin upozornil hláškou Please enter another title it’s already exists (Prosím zadejte jiný název příspěvku, tento již existuje).

Upozornění na duplicitní titulek
Upozornění na duplicitní titulek

Když jsem klikl na tlačítko Publikovat, plugin zobrazil chybovou hlášku Posted considered to have been released as a duplicate (Název příspěvku byl při zveřejnění vyhodnocen jako duplicitní) a namísto publikování byl uložen jako koncept. Příspěvek nešel zveřejnit dokud jsem neupravil název.

Duplicita nadpisu
Duplicita nadpisu

Plugin je velmi jednoduchý a nemá žádné nastavení. Je to užitečný pomocník v případě, že zveřejňujete hodně obsahu. Díky pluginu Duplicate Title Validation si budete jisti, že všechny vaše příspěvky a stránky mají unikátní název.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru