Reference na spolupráci

Co říkají na správu WordPress webu naši zákazníci?

S WPlama.cz spolupracujeme téměř od začátku projektu Usporne.info. První rok jsme se snažili o správu vlastními silami, ale vznikalo hodně problémů, které jsme nedokázali efektivně řešit. Od WPlama.cz jsme si nechali vytvořit nový web a zároveň jej spravovat. Správa drtivé většině problémů předchází a když se něco objeví, okamžitě to vyřeší.

Marek Tomíšek, Usporne.info

S WPlama.cz spolupracujeme při správě našeho webu delší dobu a jsme naprosto spokojeni.

www.homing.cz

Službu aktualizace a správa webu využívám asi rok a dosavadní zkušenost je na 100% pozitivní… Moc díky!

kromerizska-behna.gamavideo.com

WPlama se mi starají o web už 3. rokem. Jsem nadšená z jejich flexibility, na jakýkoliv email odpovídají obratem. Taky se mi líbí, že se dá na všem domluvit, podle toho, jakou má člověk představu o tom, co si chce dělat sám a co si chce nechat spravovat od nich. Mají mou plnou důvěru.

Zuzana Ježková, www.zuzanajezkova.cz

S panem Cirklem z WPlama.cz již nějakou dobu spolupracujeme. Oceňujeme především jeho rychlost při komunikaci a provádění námi požadovaných úkonů v rámci správy našich webů. Služby WPlama.cz proto můžeme jednoznačně doporučit.

Martin Filip

Maximální rychlost, kvalita a spolehlivost.

hcuh.cz

Vše tak, jak má být

www.realizujemezahrady.cz

Se službami WPlama.cz jsem velmi spokojen. Oceňuji především rychlost, ochotu a preciznost. Co jsme si domluvili, vždy platilo a vím, že se na ně mohu spolehnout.

www.smysluplnerozhovory.cz

Se službami WPlama.cz jsme velmi spokojeni. Rychlost, cena, kvalita. Všechno funguje. Prakticky neexistuje otázka, na kterou by odborníci z WPlama.cz neznali fundovanou odpověď. Vřele doporučujeme.

Tomáš Carba, www.najadranu.cz

S pomocí WPlama.cz běží WordPress perfektně a díky jejich pomoci už nemusíme řešit nic technického. A můžeme tak bezstarostně psát o tom, co nás baví.

Horolezecká metodika

S WPlama se nám spolupracuje dobře. Všechny úpravy webů vyřídí většinou do druhého dne a tak jak jsme si přáli.

ZEBRA Braborec

Spolehlivost, rychlost, kvalita, řešení jakéhokoli problému to vše vystihuje služby WPlama.cz (pozitivních slov by se našlo určitě mnohem více). Naše škola využívá pomoci a služeb již několik let a neměnila by.

Zdeněk Lutovský

Ďakujem za dlhodobú profesionálnu spoluprácu ohľadom obsahových webov. Oceňujem hlavne promptné riešenie problémov a rýchly zásah, keď je to nutné.

akosapise.sk krasaastyl.sk

Přestože jsme malý online magazín, potřebovali jsme mít jistotu, že náš web bude vždy fungovat jak má, a v případě neočekávaných technických problémů budeme mít v zádech někoho, kdo tomu rozumí. Proto jsme se rozhodli oslovit Tomáše. Naše spolupráce trvá už 3 roky a rozhodně jsme nesáhli vedle. Oceňujeme rychlou a bezproblémovou komunikaci a trpělivost při hledání řešení našich unikátních požadavků. Určitě můžeme doporučit dál.

Dámy na kole (www.damynakole.cz)

Nákupní košík
Přejít nahoru