oslavte 10 let

10 let s vámi: Pohled do historie WPlama, představení novinek a dárek pro vás

Je tomu právě 10 let, kdy na WPlama vznikl první článek. Od té doby se z blogu o WordPressu stal web s více jak 1000 návody, téměř 2000 zodpovězenými dotazy v poradně a desítkami proběhlých kurzů, přednášek a školení online i offline.

WPlama začínal v roce 2014 jako blog, jehož cílem bylo naplno se věnovat WordPressu v celé jeho šíři a v českém jazyce přiblížit tento redakční sytém uživatelům – začátečníkům. V tu dobu na naší internetové scéně podobný počin neexistoval.

Schválně, pamatujete si, jak první verze webu vypadala?

Web WPlama v roce 2014
WPlama na samém počátku v roce 2014
Web WPlama v roce 2015
WPlama v roce 2015
WPlama 2016 - 2022
WPlama mezi lety 2016-2022
Web WPlama v roce 2023
WPlama v roce 2023

A jak to tak bývá, malý projekt se začal postupně zvětšovat – vznikla veřejná poradna, přicházely první poptávky po realizaci WordPress webů, účasti na konferencích i pořádání offline školení. Z one-man show se začal stávat tým, z blogu nadšence web nabízející profesionální rady i služby.

K 10letému výročí jsme WPlama nadělili pár změn. Nového designu webu i podoby samotné Lamy jste si jistě všimli. Rozhodli jsme se ale dát po těch všech letech také novou tvář nabídce našich služeb. Vznikla tak celá sekce webu, kde najdete všechny informace o tom, co může WPlama nabídnout.

Služby WPlama, seznamte se

Během měsíce května jsme spustili novou část webu – služby WPlama, kde najdete prezentaci toho, co děláme.

Tvorba webu

Tvorba WordPress webů a Woocommerce e-shopů

Od samého počátku je gró služeb WPlama tvorba WordPress webů a WooCommerce e-shopů. Našim klientům vytváříme profesionálně vypadající weby se snadnou obsluhou – díky redakčnímu systému WordPress.

Nyní si můžete vybrat z předem připravených balíčků, se kterými získáte lepší přehled o ceně a výsledném webu. Stále také můžete zvolit individuální nabídku a nacenění jako doposud.

Více o tvorbě webu


Tvorba e-shopu

Zrychlení stránky

Pomalé načítání je častou bolístkou, která trápí majitele webu – negativně ovlivňuje uživatelskou zkušenost, míru konverzí i organickou návštěvnost. Proto jsme do naší nabídky zahrnuli také službu zrychlení webu či e-shopu.

Rychlý web je pro uživatele komfortnější a dovede ho tam, kam potřebujete – ke konverzi. Zrychlení se také pozitivně odrazí na pozici webu ve výsledcích vyhledávání a tím podpoří organickou návštěvnost.

Více o zrychlení stránky


Oprava stránky

Oprava stránky

Pokud web není funkční, pak neplní svou úlohu. Protože se na nás naši klienti často s opravami obrací, víme si rady s ledasčím. Opravám webů se věnujeme prioritně a garantujeme vrácení peněz, pokud se problém nepovede vyřešit.

Více o opravě stránky


Správa WordPress stránky

Správa WordPress webu

Kromě jednorázových služeb nabízíme i dlouhodobou spolupráci. Své WordPress weby i e-shopy nám můžete svěřit do správy a my se budeme pravidelně starat, aby šlapaly jak hodinky.

Zajistíme pravidelné aktualizace a bezpečnost webu, optimalizujeme rychlost, samozřejmě také řešíme vzniklé problémy a jsme k dispozici na e-mailu. Tuto službu nabízíme ve formě balíčků.

Více o správě WordPress webu


WordPress programování na míru

Programování na míru

WPlama má k dispozici i svého programátora pro případy, že WordPress ani žádný z pluginů nestačí potřebám našich klientů. Od úpravy šablony a designu, přes nové funkce až po propojení se systémy třetích stran – možnosti jsou téměř neomezené.

Více o programování na míru


WordPress konzultace

Konzultace

Poskytujeme také individuální konzultace, kde online probereme a společně vyřešíme, co vás ohledně WordPressu či WooCommerce trápí. Pokud potřebujete radu, názor či nápad zkušeného odborníka, konzultace jsou dobrou volbou.

Více o WordPress konzultacích


WordPress školení

Školení

Nabídka školení WordPressu je s WPlama spjata již dlouho. Potřebujete se naučit, jak na WordPress? Vyberte si individuální online či prezenční školení pro veřejnost, jak je libo.

Více o WordPress školeních

Co čeká WPlama do budoucna?

V dalších měsících a letech se chystáme držet nastaveného kurzu – vytvářet návody, psát články a radit v poradně, zkrátka se WordPressu věnovat jako doposud.

Dáváme dohromady také katalog designů pro ověřené WordPress šablony s návodem, jak je použít na webu.

Rádi bychom více zviditelňovali naše služby a dále zvětšovali komunitu našich spokojených klientů. Doufáme, že nás čeká minimálně dalších 10 let s vámi.

Děkujeme za vaši přízeň

Dárek pro vás:
Správa webu na rok se slevou 25 %

Oslavte s námi 10leté výročí a připojte svůj web do naší správy. Nadělte si do dalšího roku méně starostí a více volného času

Premium (roční platba)

Do 5. 6. 2024 můžete využít slevu 25 % při platbě na rok.

Pravidelné aktualizace
Řešení problémů
Zabezpečení
Optimalizace rychlosti
Optimalizace obrázků
E-mailová podpora
Měsíční report
Prémiový plugin WP Rocket v ceně
Prémiový plugin Imagify v ceně
Pravidelné čištění databáze
Kontrola funkčnosti odkazů
Prémiový plugin na statistiky návštěvnosti bez nutnosti cookies

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru