WordPress obecně

Aktualizace WordPress 4.2.4

security
Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Nový WordPress 4.2.4 je dostupný ke stažení a opravuje šest bezpečnostních chyb, které objevil jak bezpečnostní tým WordPressu tak i externí skupiny. Mezi ně patří například tým Sucuri nebo Check Point.

Kromě bezpečnostních záplat obsahuje také čtyři další opravy. Jedná se například o opravu dotazů v databázi nebo úprava funkce do_shortcode().

Je důrazně doporučeno aktualizovat WordPress na verzi 4.2.4. Aktualizace probíhá automaticky, nicméně pokud u vás ještě neproběhla můžete ji vynutit ručně v administraci WordPressu – Nástěnka -> Aktualizace.

Novou verzi WordPressu si také můžete stáhnout z oficiálních stránek.

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

1 komentář

  • Ahoj,
    jsem zacatecnik ve WordPressu, takze jsem udelal asi skolackou chybu, ze jsem si nainstaloval poslední verzi wordpresu, kterou jsem sehnal, a to verzi 4.3.
    Koupil jsem si sablonu, která je kompatibilni do verze 4.2 a ted mam s ni problémy. Mam dotaz, lze WordPress nejak přeinstalovat na nižší verzi.
    Diky za pomoc

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.