Divi 4.15: Masky a vzory pro pozadí

Aktualizace Divi  šablony 4.15 přináší dvě nové možnosti nastavení, které umožnují vytvářet vlastní nové vizuální efekty, kde se můžou kombinovat barvy, přechody, obrázky, videa, masky a vzory. Vše za použití jednoduchého rozhraní.

Představujeme masky pozadí

Masky pozadí využívají pozitivní a negativní prostor k orámování pozadí a vytváření nových tvarů. Masky pozadí se umísťují na prvky pozadí a pod obsah. Fungují tak, že orámují barvy pozadí, gradienty, obrázky a videa a nechají přes masku prosvítat pouze tyto prvky, které odhalí nové tvary. To přidává Divi docela dost funkcí tím, že umožňuje používat pozadí zcela novými způsoby. Pozadí můžete transformovat do jedinečných tvarů, které mohou interagovat s okolním obsahem. Masky jsou vytvořeny pomocí SVG, takže jsou velmi ostré, lehké a automaticky se přizpůsobí velikosti vašich prvků.

Vyberte si z 23 jedinečných masek

Divi nabízí širokou škálu nádherných masek, ze kterých si můžete vybrat. Masky lze také převracet, otáčet a invertovat a vytvářet tak různé varianty. Masky pozadí lze použít na jakýkoli prvek, včetně modulů, sloupců, řádků a sekcí.

Převrácení, otočení, inverze, změna orientace, úprava velikosti a další!

Nejenže si můžete vybrat z 21 jedinečných masek, ale každou masku lze také přizpůsobit a vytvořit tak různé varianty. Převracením, otáčením a inverzí masek můžete pozadí orámovat způsobem, který dává smysl obsahu, který se na pozadí nachází. Můžete si také vybrat z různých orientací (na výšku, na šířku a na čtverec), aby lépe odpovídaly jednotlivým prvkům. Nakonec jsou k dispozici možnosti šířky, výšky a zarovnání pro případy, kdy potřebujete jemně vyladěnou kontrolu.

Kromě úpravy tvaru masek můžete také upravit jejich barvu a režim prolnutí. Namísto úplného maskování pozadí můžete pomocí režimů prolnutí nechat pozadí a masky smíchat a vytvořit tak nové zajímavé efekty.

Představujeme vzory pozadí

Masky pozadí lze kombinovat se vzory pozadí. Vzory se umisťují na barvy pozadí, gradienty a obrázky a pod masky. Vzory překrývají prvky pozadí a lze je použít k přidání textury na stránku. Pomocí gradientů, vzorů a masek pozadí se můžete často zcela vzdát použití obrázků na pozadí, což vede k rychlejšímu vytvoření pozadí s vyšším rozlišením, které lze v šabloně Divi vytvořit od začátku. Tyto dvě nové možnosti skutečně otevírají zcela nové možnosti.

Vyberte si z 24 jedinečných vzorů

Divi nabízí 24 různých vzorů, ze kterých si můžete vybrat. Vzory lze převracet, otáčet a invertovat a vytvářet tak další varianty. Můžete také upravit barvu a režim prolínání vzorů. Každý režim prolnutí ovlivní barvy pozadí, přechody a obrázky různým způsobem.

Divi vzory na pozadí

Kombinujte obrázky, přechody, vzory a masky!

Divi nyní nabízí působivou škálu možností pozadí včetně barev, přechodů, obrázků, videí, masek a vzorů. Všechny tyto možnosti lze překrývat a různě kombinovat a vytvářet tak nové typy návrhů. Můžete si také vybrat z několika různých modulů prolínání, upravovat barvy, měnit velikosti a další.

Pár příkladů použití

Tým od Divi připravil ukázku několika příkladů, jak novou funkci v praxi využít.

Prohlédnout si masky a vzory

Aktuální sleva

V současné době je sleva 10% na členství Elegant Themes (přístup ke všem jejich produktům, včetně Divi).

Přejít na slevovou nabídku

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru