editace-fotek-a-vytvareni-kolazi-na-web-v-online-editorech

WordPress Poradnaeditace-fotek-a-vytvareni-kolazi-na-web-v-online-editorech
Petr zeptal se před 6 roky

Zdravím ve spolek, mám web a FB page, kde prodávám a rád bych vytvářel koláže/editoval fotky. S fotografiemi není problém (vlastní nebo CC0), ale u editace jsem narazil na problém. Chtěl jsem používat PiZap nebo Pixlr, ale narazil sem v podmínkách služeb, že nesmím používat jakkoliv upravené fotky zmíněnými editory – „You may not use images created with content found on piZap.com for any commercial products.\“  Nejsem si jistý, jestli tomu správně rozumím. Můžu si vytvořit koláž ze svých 4 fotek a pak si s tím dělat co chci nebo to znamená, že už takhle vytvořenou koláž ze svých fotek nemůžu použít pro \“commercial purposes\“? A co teprve přidání jejich okraje/rámečku/bubliny/nálepky? Nemá s tím někdo zkušenosti? Samozřejmě tohle všechno můžu udělat ve photoshopu, ale s těmahle editorama a přednastavenýma šablonama/výřezama/bublinama je to několikanásobně rychlejší. Díky za radu, pokud někdo ví a používá a sorry za spam
Petr

1 Odpovědi

Dobrý den, mám dojem, že zde by mohly být asi ty nejlepší online editory, u kterých lze užívat vytvořené fotografie i pro komerční účely. Zkuste se podívat na tuto stránku a vybrat si vhodný editor.

Odkaz: https://www.pexels.com/blog/7-amazing-online-photo-editors/

PS: Pokud je někde napsáno např. – NON FOR COMMERCIAL USE, znamená to, že daná věc nesmí být používaná pro komerční účely.

Doufám, že Vám to pomůže. Zdravím!

Vaše odpověď

14 + 2 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.