Fatal error – capabilities.php on line 539

WordPress PoradnaFatal error – capabilities.php on line 539
gully zeptal se před 6 roky

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_get_current_user() in /mnt/data/accounts/s/sokolbabice/data/www/website/wp-includes/capabilities.php:539 Stack trace: #0 /mnt/data/accounts/s/sokolbabice/data/www/website/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/admin/display/menu.php(14): current_user_can(‚manage_options‘) #1 /mnt/data/accounts/s/sokolbabice/data/www/website/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/admin/display/menu.php(38): AIOSEOPAdminMenus->__construct() #2 /mnt/data/accounts/s/sokolbabice/data/www/website/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/all_in_one_seo_pack.php(397): require_once(‚/mnt/data/accou…‘) #3 /mnt/data/accounts/s/sokolbabice/data/www/website/wp-includes/class-wp-hook.php(298): aioseop_init_class(‚spbc_send_daily…‘) #4 /mnt/data/accounts/s/sokolbabice/data/www/website/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #5 /mnt/data/accounts/s/sokolbabice/data/www/website/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /mnt/data/accounts/s/sokolbab in /mnt/data/accounts/s/sokolbabice/data/www/website/wp-includes/capabilities.php on line 539

Netušíte, v čem může být problém. Pokud nejsem přihlášený, stránky se zobrazí, pokud ano, vyskočí výše uvedená chyba. Za každou radu díky!

2 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 6 roky

Zkuste přes FTP vypínat pluginy (přejmenováním jejich adresáře v wp-content/plugins) a zjistěte, jestli vypnutí nějakého pluginu chybu neodstraní.
Pokud ano, bude tam chyba v kompatibilitě.
Začal bych u pluginu All in One SEO Pack.

gully odpověděl před 6 roky

Tuším, který plugin to dělá. Mám podezření na Membership 2.  Hledal jsem a našel řešení, protože do administrace jsem se nedostal, nebo aspoň nevím, jak se do ní dostat. Našel jsem na https://stackoverflow.com/questions/6127559/wordpress-plugin-call-to-undefined-function-wp-get-current-user# toto: <?php if(!function_exists(\’wp_get_current_user\‘)) { include(ABSPATH . \“wp-includes/pluggable.php\“); } ?> Zdá se, že funguje, ale je to jen provizorní záležitost. Potřeboval bych teď radu, jaký plugin místo Membership 2 použít pro skrývání částí stránek uživatelům? 

Vaše odpověď

20 + 9 =