Formulář přihlášení na školení

WordPress PoradnaFormulář přihlášení na školení
Norbert Grosser zeptal se před 5 roky

Dobrý den jsem úplný začátečník a asi začínám ze špatné strany, ale co potřebuji:
Chci ve wordpressu vytvořit přihlašovací formulář na školení. Vím že pluginu je dost, ale já mám přesně stanoveno co musí formulář obsahovat za kolonky/data  – to asi také není problém..jenže
…potřebuji aby do jednoho přihlašovacího formuláře se mohl zapsat do řádku (jméno a příjmení posluchače) se sloupci (požadovaná data) buď jen jeden nebo libovolný počet posluchačů…no a zatím nevím jak udělat aby si posluchač co bude formulář vyplňovat mohl jednoduše dle své potřeby zvýšit / snížit počet řádků do kterých vpisuje údaje /data o posluchačích….nechci aby musel pro každého poluchače (např. více posluchačů z jedné firmy) vyplňovat celý samostatný formulář resp. aby musel stále např. opisovat název společnosti atd. – prostě aby si uživatel do jednoho formuláře mohl napsat data o jednom nebo více posluchačích a některá políčka nemusel stále vyplňovat.otázky znějí:

  • lze nějak nastavit aby si zájemce o kurz  zvyšoval / snižoval počet řádek k vyplnění dle své potřeby?
  • lze aby některé kolonky , které budou obsahovat stejná data pro více jak jednoho zájemce o školení nemusela pracně v každém řádku vypisovat, ale byla by společná pro dva a více posluchačů? 

Mohu požádat o pomoc?
Děkuji
grosser
 

1 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 5 roky

Zdravím,
pro klasický formulář můžete zkusit Contact Form 7, ale volná místa si musíte hlídat sám. Také bych si představil, že by to šlo udělat pomocí WooCommerce a prodávat tam vstupenky. Zde by to pak šlo udělat s tím počtem.

Vaše odpověď

15 + 13 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.