Formulář přihlášení na školení

Dobrý den jsem úplný začátečník a asi začínám ze špatné strany, ale co potřebuji:
Chci ve wordpressu vytvořit přihlašovací formulář na školení. Vím že pluginu je dost, ale já mám přesně stanoveno co musí formulář obsahovat za kolonky/data  – to asi také není problém..jenže
…potřebuji aby do jednoho přihlašovacího formuláře se mohl zapsat do řádku (jméno a příjmení posluchače) se sloupci (požadovaná data) buď jen jeden nebo libovolný počet posluchačů…no a zatím nevím jak udělat aby si posluchač co bude formulář vyplňovat mohl jednoduše dle své potřeby zvýšit / snížit počet řádků do kterých vpisuje údaje /data o posluchačích….nechci aby musel pro každého poluchače (např. více posluchačů z jedné firmy) vyplňovat celý samostatný formulář resp. aby musel stále např. opisovat název společnosti atd. – prostě aby si uživatel do jednoho formuláře mohl napsat data o jednom nebo více posluchačích a některá políčka nemusel stále vyplňovat.otázky znějí:

  • lze nějak nastavit aby si zájemce o kurz  zvyšoval / snižoval počet řádek k vyplnění dle své potřeby?
  • lze aby některé kolonky , které budou obsahovat stejná data pro více jak jednoho zájemce o školení nemusela pracně v každém řádku vypisovat, ale byla by společná pro dva a více posluchačů? 

Mohu požádat o pomoc?
Děkuji
grosser
 

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

1 názor na “Formulář přihlášení na školení”

  1. Zdravím,
    pro klasický formulář můžete zkusit Contact Form 7, ale volná místa si musíte hlídat sám. Také bych si představil, že by to šlo udělat pomocí WooCommerce a prodávat tam vstupenky. Zde by to pak šlo udělat s tím počtem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru