Google Serach Console me informuje, ze nektere stranky nejdou zindexovat – v cem problem a jak opravit?

Dobrý den, rád bych požádal o radu. Nastavil jsem si kontrolu webu www.zpcestuji.g6.cz na Google Search Console. O některých stránkách (příspěvcích) mě in formuje, že nejdou zidexovat a že je problém se zobrazením na mobilních zařízeních (mluví o kan on ických stránkách). Píše i něco o kategoriích – rubrikách? Možná špatně nastavené nebo konrkétně jde například o stránku https://zpcestuji.g6.cz/category/zeleznicni-doprava/popisy-zeleznicnich-stanic/ na které se mi nějakou chybou zobrazuje seznam stránek … ale kde může být chyba? Jak tyto chyby odstranit? Děkuji za rady. Miloš Šmíd

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

4 názory na “Google Serach Console me informuje, ze nektere stranky nejdou zindexovat – v cem problem a jak opravit?”

 1. Dobrý den,
  Google Search Console naznačuje, že má problém s kanonickými stránkami. Ujistěte se, že kanonické tagy na vašich stránkách správně odkazují na preferované verze URL. Kanonický tag by měl být umístěn v hlavičce HTML a správně odkazovat na URL, kterou chcete, aby Google indexoval.

  Kanonické adresy automaticky přidává každý kvalitní SEO plugin. Pokud jej nevyužíváte, doporučuji nainstalovat a nastavit. Například Yoast SEO je dobrý.

  Návod:
  https://www.wplama.cz/yoast-seo-nastenka/

 2. Miloš Šmíd

  Moc děkuji. Pouze doplňující dotaz – při nastavování nevím, jak zjistit verifikační kód Google Serach Console pro vložení do nastavení YOAST SEO. ´ Web už mám v Google Search Console registrovaný.
  OAST SEO nabízí on line zdarma školení – ale to bude asi v anlgičtině, že …?
  Není něco podobného i v češtině (zdarma nebo mírnou cenu)?
  Děkuji. Miloš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru