Hacknutý web bez záloh

WordPress PoradnaKategorie dotazu: OstatníHacknutý web bez záloh
M. zeptal se před 6 roky

Ahoj,
máme na stránkách problém. Chvíli jsme neaktualizovali a bohužel jsme byli hacknuti. Stránky se nám teď  přesměrovávají na podvodné weby, např. na vyhub.com 🙁
Zálohy bohužel nemáme.

Poradil by někdo jak se toho zbavit?

4 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 6 roky

To je dost oříšek. Nejlépe web vytvořit znovu (pokud to aspoň trochu jde), nebo si někoho zaplatit ať to udělá, ale to nikdy není na 100%.
Alternativou je si to nechat vyčistit od Sucuri, kterou mám osobně otestovanou a web opravdu skvěle vyčistí a ochrání, dostanou ho z blacklist serverů a ještě rok to pak platí (ta jejich ochrana).

Sucuri

M. odpověděl před 6 roky

Díky moc, Sucuri nám alespoň trošku pomohlo, minimálně v diagnostice problému. Zkusíme ručně přepsat napadené šablony a uvidíme co to udělá. 🙂

Grafik odpověděl před 3 roky

Dobrý den, stato se mi to samé na webu rezidence-golf.cz web začal rozesílat spam a vytvořil nesmyslné URL stránky. Nevíte jak je odstranit z indexu google hromadně? Je jich opravdu mnoho. Pokud by někdo věděl budu rád za každou radu.

Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 3 roky

Také bych poradil Sucuri na vyčištění a Search Console pro odstranění odkazů. Nejlépe tam nahrát Sitemapu a nechat přeindexovat.

Vaše odpověď

3 + 19 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 8 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.