Havárie administrace wp

Dobrý den, obracím se s žádostí o pomoc a radu. Během práce na mém WP Multisite došlo k neočekávanému odhlášení z administrace. Po přihlášení se však již nemohu dostat do backendu administrace WordPressu. Zde je hláška, kterou dostanu po přihlášení http://czech-neurosurgery.cz/wp-content/uploads/2020/02/problem.jpg na doméně, která je spojena s hostingem. A tato hláška na ostatních parkovaných doménách http://czech-neurosurgery.cz/wp-content/uploads/2020/02/problem2.jpg
Zkoušel jsem připojit zálohu databáze, bez efektu. Po stažení souborů z včerejší večerní zálohy a náhradě zmíněných souborů také bez efektu. Smazal jsem a deaktivoval pluginy, se kterými jsem v posledních minutách před havárií pracoval.
Setkali jste se někdy s něčím podobným? Co byste radili? Přehrávat soubory na celém serveru je pro mě noční můra. V případě potřeby zpřístupnění FTP není problém.

Děkuji předem za pomoc

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

1 názor na “Havárie administrace wp”

  1. Dobrý den,
    zkuste také kromě pluginů zkusit deaktivovat šablonu (přejmenovat její složku na FTP). Případně i ostatní pluginy, zda se dostanete do administrace.
    Pokud ano, začněte je postupně zapínat až narazíte na ten, který chybu způsobuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru