Havárie administrace wp

Miroslav Cihlo zeptal se před 2 roky

Dobrý den, obracím se s žádostí o pomoc a radu. Během práce na mém WP Multisite došlo k neočekávanému odhlášení z administrace. Po přihlášení se však již nemohu dostat do backendu administrace WordPressu. Zde je hláška, kterou dostanu po přihlášení http://czech-neurosurgery.cz/wp-content/uploads/2020/02/problem.jpg na doméně, která je spojena s hostingem. A tato hláška na ostatních parkovaných doménách http://czech-neurosurgery.cz/wp-content/uploads/2020/02/problem2.jpg
Zkoušel jsem připojit zálohu databáze, bez efektu. Po stažení souborů z včerejší večerní zálohy a náhradě zmíněných souborů také bez efektu. Smazal jsem a deaktivoval pluginy, se kterými jsem v posledních minutách před havárií pracoval.
Setkali jste se někdy s něčím podobným? Co byste radili? Přehrávat soubory na celém serveru je pro mě noční můra. V případě potřeby zpřístupnění FTP není problém.

Děkuji předem za pomoc

1 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 2 roky

Dobrý den,
zkuste také kromě pluginů zkusit deaktivovat šablonu (přejmenovat její složku na FTP). Případně i ostatní pluginy, zda se dostanete do administrace.
Pokud ano, začněte je postupně zapínat až narazíte na ten, který chybu způsobuje.

Vaše odpověď

20 + 14 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.