Hosting 2016

Frog zeptal se před 6 roky

Ahoj, jelikož už se pomalu blížím k cíli tvorby vzhledu webu apod., poprosil bych ještě o tip na nejvhodnější hosting v současné době. Vím, že toho je po netu napsáno spoustu a prošel jsem si hodně článků, diskuzí apod. Ale jak to tak bývá, s širším výběrem roste i nejistota a obtížnost volby:D Postupným vylučováním jsem došel k těmto: Wedos, Český Hosting, C4 a Savana, které jsou více či méně chválené. Co byste mi aktuálně doporučili pro blog/stránky s nižší návštěvností, ale snad s potenciálem většího použití do budoucna? Jednotliví poskytovatelé mi přijdou spíše vyrovnaní, jediná Savana má vyšší 256MB paměti. Pak nějaké dílčí rozdíly ohledně počtu subdomén apod. Jsem ajťák-amatér, ale zas tak do hloubky se v tom nevyznám. Dotaz jsem položil už na Separatistovi, ale zde se mi dosud dostalo více rad a rychleji, tak snad to nebude vadit. Mimoto to určitě přijde k dobru i dalším zdejším čtenářům:) Díky mnohokrát.

2 Odpovědi
Patrik odpověděl před 6 roky

Ahoj,
Dej sem tvůj web, záleží na tom jak je složitý, prvky atd.. pak +/- návštěvnost. Z těch placených nejvíc slyším o Wedosu, Forpsi atd.. z těch free nejspíš dominuje endora.cz, má i placený program. To ti poradí spíš někdo kdo má zkušenosti s více hostingama.

Frog odpověděl před 6 roky

Už frčím na wedosu:) Na Endoře jsem testoval wordpres nanečisto. Kždopádně link zde:) frogos.cz

Vaše odpověď

12 + 20 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.