Kód + Plugin + Šablona: Časované příspěvky, PayPal platba, formulář pro users na vložení příspěvku atd.

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginyKód + Plugin + Šablona: Časované příspěvky, PayPal platba, formulář pro users na vložení příspěvku atd.
Dominik zeptal se před 6 roky

Dobrý den, můj projekt, který chci uskutečnit, se bude týkat pracovní stránky, která bude nabízet a inzerovat pracovní nabídky. Moje otázka je, že potřebuji udělat to, aby lidé (zaměstnavatelé) mohli vložit příspěvěk (inzerát), který sami vytvoří. Teď mluvím o formuláři, který by snad zvládl tento plugin: https://wordpress.org/plugins/user-submitted-posts/. Otázkou je, že potřebuji, aby si zaměstnavatelé vybrali nabídku inzercí (např. inzerát bude zveřejněn po dobu 1 měsíce. Nebo, inzerát, který si vybere bude zveřejněn po dobu 1 týdnu, atd. s platbou (určitou cenou)). Potřebuji s tím ty příspěvky spojit společně s platbou výhradně přes PayPal a samozřejmě potřebuji i to, aby ty příspěvky uměly automaticky něco jako „time delete“, po dobu jednoho měsíce, co by si např. zaměstnavatel vybral by se po skončení doby samy smazaly nebo, aby je mohl zaměstnavatel mohl upravit. Může mi s tím někdo hodně zkušený poradit? Např. nějakou šablonu, co to umí, pluginy, kód atd. Projekt zatím ještě není, protože mi přijde hloupý začínat s něčím a platit si dopředu domény, když mi ani ten projekt nemusí vyjít. Děkuji za rychlou reakci.

Vaše odpověď

3 + 19 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.