Mobilní verze webu – přizpůsobení

WordPress PoradnaMobilní verze webu – přizpůsobení
Kristýna zeptal se před 4 roky

Dobrý den, měl byste, prosím, radu, jak nejlépe nastavit ve WordPressu verzi pro mobilní zobrazení? Potřebuji na jednom webu upravit prvky (bloky) na stejné stránce tak, aby se na mobilu zobrazily jinak nebo vůbec. Napadlo nás bloky duplikovat a jednu verzi na desktopu zakázat a povolit jen na mobilech.. Existuje elegantnější řešení, nevíte?

Děkuji!

5 Odpovědi
Ferda odpověděl před 4 roky

Tohle jednoduše vyřešíš stylem. Jaká je URL té stránky?

Kristýna odpověděl před 4 roky
Ferda odpověděl před 4 roky

Co z toho chceš aby se nezobrazovalo na mobilu?

Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 4 roky

Zdravím,
a co použít @media CSS pro úpravu:
https://www.jakpsatweb.cz/css/media.html

Ferda odpověděl před 4 roky

Kristýno, ten princip je jednoduchý. Není třeba žádný další modul. Příklad pro stránku https://pilsen-wolves.cz/kontakty/ kde se např. na mobilu nemá zobrazovat kontaktní formulář může vypadat následovně:

@media screen and (max-width: 320px) {
#et_pb_contact_form_0 {
display: none;
}
}

Tento zápis (kód) stačí vložit do souboru se stylem nebo se dá ten kód vložit ve správě šablony. Jak na ten web koukám, je použita šablona Divi a docela mě udivuje, že ten její integrovaný editor neumožňuje nastavení viditelnosti pro různá zařízení jako např. Elementor (koukám také používaný). Divi editor to ale možná umí, nevím, Divi šablonu nepoužívám. Nicméně výše uvedený zápis (kód) platí.

Vaše odpověď

2 + 13 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 8 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.