Multisite na nenový WP

Milu Černochová zeptal se před 7 roky

Zdravím, chtěla bych udělat kvůli jazykové mutaci multisite na již existující wp (tzn. s naplněnou databází). Chce to po mě smazat databázi – ale to bych pak měla zas prázdný wp, ne? A když si pak znovu do smazané datab. importuji tu starou, bude mi multisite fungovat?
Použila bych qTranslateX, ale ten nefunguje s Themler (na šablony) a Page Builder by SiteOrigin… Nebo kdyby byl nějaký fígl, jak přeložit i tyto? Bohužel nejsem programátor.

Moc díky :)) Milu

3 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 7 roky

Zdravím,

nějak jsem nepochopil to s tím multisite. Jestli už je nebo ho teprve plánujete? Tak jako tak, jde udělat multisite a do ní importovat data z předchozího WordPressu pomocí WordPress Importer.

Každopádně pokud chcete multijazyčný web tak není třeba nutně multisite.

Osobně mám otestovaný třeba plugin: https://wordpress.org/plugins/polylang/

Anonymní odpověděl před 7 roky

Dobrý den Tomáši, u toho polylangu, pokud se nainstaluje v průběhu práce s webem, označím všechny články a stránky a zvolím jazyk. Ale co pluginy? Ty mi v druhém jazyku nefungují, tedy alespoň co se týká adminu a třeba mi nainstalování polylangu zmizela homepage. Máte takovou zkušenost? Díky! P.

Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 7 roky

Máte pluginy přeložené do daného jazyka? https://www.wplama.cz/poedit-preklad-sablony/ To, že mi zmizela stránka se mi nikdy nestalo.

Vaše odpověď

9 + 4 =