neaktualni-stranka

Tomáš zeptal se před 1 rokem

Dobrý den. Měl bych dotaz, jde na 99% o důsledek cache. Ale změny na webu se projevují se zpožděním. Jde pouze o hlavní stránku, jinde jsem problém nezaznamenal. Vypnutí cache ovšem dosti zvýší odezvu serveru a prodlouží načítání stránky. Je možný kompromis, kdy bude fungovat cache a změny na webu nebudou zobrazovány alespoň tak pozdě?

4 Odpovědi
Tomáš odpověděl před 1 rokem

Díky za odkazy. Zjistil jsem, že to je to případ od případu. Starší obsah se zobrazuje i na některých pod stránkách. Zlepšit by to mělo častější mazání mezipaměti. Ještě dotaz, mám nastaveno cache a tzv. expire headers, ale Pingdom mi stále ukazuje „add expire headers“ a hodnocení 0. Proč?

Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 1 rokem

To bohužel nejde takto odhadnout, když nevíme jak to máte nastavené. Jaký máte cachovací plugin? Jak ho máte nastavený? Můžete poslat screen?

Tomáš odpověděl před 1 rokem

Děkuji za reakci. Hummingbird Pro, nastavení na 1 rok, výchozí 0. Pak mám ještě přímo v .htaccess hlavičky od registrátora.

Vaše odpověď

20 + 20 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.