Nefunkční čeština

Jiří zeptal se před 5 roky

Dobrý den,
mám šablonu z themeforest překládal jsem přes PoEdit jazykový soubor, který je v šabloně, přepsal jsem  všechny slova a příjde mi, že spousta slov, které jsme překládal nejsou přeložené.Psal jsem i vývojářům jestli jsem nezapomněl na nějaký soubor ale napsali mi jen 2, jeden  v šabloně a pak ve wp-contentpluginstrx_addonslanguages , který  jsem též z 50% přeložil.
A však jak  na webu tak ve wp mi příjde, že co jsem překládal není přeložené.Jsem naprostý začátečník proto si to chci všechno dát do  češtiny aby se mi s tím lépe pracovalo. Proto i WP  ale češtinu na  wp 4.8.2 jsem ke stáhnutí nikde nenašel.
Ještě bych se chtěl zeptat jestli každý plugin má svojí češtinu, proto např. když jsem ve visual composeru tak  tam je spousta prvků v angličtině ale něco i v čj, woocommerce atd jestli se to všechno musí překládat zvlášť. A  jestli pokud toto  nechám v aj tak jestli se mi to bude ukazovat i na webu  v angličtině, nebo pokud mám přeloženou šablonu tak web bude v ČJ ale  moje wp rozhraní v aj? Potřeboval bych nějak poradit co vše mám přesně přeložit do češtiny abych to měl co nejjednodušší a aby zákazníci viděli vše v ČJ.
Četl jsem jak zde na webu články tak i na jiných webech ale moc přesně  nevím co překládat aby to bylo vše v pořádku pro zákazníky tak jednoduché pro mě. Popř. nevím proč mi to nepřekládá nějaké ty věci co už jsem přeložil, nějaké ano nějaké ne.
Za každou vaší radu budu velice vděčný. Omluvte mojí nevědomost.
S pozdravem Jiří

2 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 5 roky

Zdravím,
a některé překlady vám fungují? Jde mi o to, jestli se ta čeština aktivovala v šabloně. 

JIRI odpověděl před 5 roky

Čeština v šablone se podle meho aktivovala , nebot nektere prvky jsou prelozene(né všechny), ale napr. ta WP čeština mi neprijde ze by fungovala.

Vaše odpověď

18 + 1 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.