Neočekávaná odezva ze serveru. Soubor byl pravděpodobně nahrán úspěšně. …

WordPress PoradnaKategorie dotazu: WordPress obecněNeočekávaná odezva ze serveru. Soubor byl pravděpodobně nahrán úspěšně. …
V. Š. zeptal se před 1 rokem

Zdravím, už neví, co dělat. Nainstaloval jsem si nový WordPress, používám verzi 5.8.2. Když si v médiích nahrávám obrázky, frčí to pěkně – za vteřinu až dvě je tam obrázek nahraný. Když ale přidávám PDF, objeví se mi asi po minutě hláška „Neočekávaná odezva ze serveru. Soubor byl pravděpodobně nahrán úspěšně. Zkontrolujte knihovnu médií nebo načtěte znovu tuto stránku.“ a dokument tam není. Zkouším různá PDF, ať mají 500kB nebo 14MB. Stále stejný výsledek. Média nahrávám do úplně nové instalace – nechal jsem zatím základní šablonu, nemám nainstalovaný žádný plugin, nic navíc. Prostě čistý WP a po jeho otevření nahrávám média… Nevíte někdo co s tím? Memory limit je v pohodě, práva zápisu na složkách taky (obrázky mi to nahrává…)
Jinak jedna zvláštnost je – mám registrovanou doménu, ale ještě jsem web nenahrál na své umístění, ale na virtuálním serveru jsem si založil doménu a v mém PC jsem nasměroval pomocí hosts souboru www na IP adresu toho virtuálu. Může to být tím? Díky.

Vaše odpověď

19 + 1 =