Neozbrazují se žádné fotky

Z nějakého důvodu se mi přestaly zobrazovat jakékoli fotografie. K problému došlo náhle, ale nevím kdy přesně nastal. Zkusila jsem vše zaktualizovat – pluginy i Astru – nic nepomohlo. WP mám rovněž aktuální. Problém mohl nastat před pár dny, kdy jsem web nekontrolovala.

A.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

6 názorů na “Neozbrazují se žádné fotky”

  1. Dobrý den,
    ať nezačínám nový dotaz, stal se mi podobný problém jako dotazujícímu výše. Mám, doufám, jednoduchý web pro prezentaci naší práce, a vždy po nějakém čase po nahrání se mi nahrané fotografie přestanou objevovat. Zkusil jsem o víkendu web přehrát a večer to vypadalo, že se vše podařilo opravit, ale ráno zase stejný problém. Ale když se pustím do úpravy webu, tak fotografie vidím. Webovky http://www.dbdesign.cz, předem děkuji za Váš čas.

  2. ilonabradacova

    Dobrý den,
    řeším ten samý problém. Z ničeho nic se mi přestaly zobrazovat fotky, jak v administraci WP, tak na blogu – https://nejsemdoma.cz/ . Zkoušela jsem deaktivovat všechny pluginy, aktualizovat šablonu, obnovit zálohu. Ale nic z toho nefunguje. Mohli byste mi prosím poradit, v čem by mohl být problém?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru