nevyzadana-reklama-na-novem-webu

WordPress PoradnaKategorie dotazu: WordPress obecněnevyzadana-reklama-na-novem-webu
Vít zeptal se před 6 roky

Zdravím ve spolek, rád bych si založil svůj první web/blog skrze WP. Někde jsem se dočetl, že se může stát, že po založení webu se automaticky zobrazí reklamy (google ads). Pokud bych byl puntičkář, tak i jediné zobrazení by znamenalo, že aktivitu musím zahrnout do daňového přiznání, i když by zisk byl 0,- a zobrazení pouze 1x.  Nechci provozovat komerční web, nechci žádnou reklamu na webu a nechci to nikam vyplňovat. Rád bych se proto zeptal, jak se takovéto situaci bezpečně vyhnout:  a.) Číst detailně podmínky? b.) Nepouštět na stránku jiné uživatele než web bezpečně otestuji? (např. skrze http autentizaci) c.) Nepoužívat free šablonu, ale koupit nějakou placenou? Nějaké elegantnější řešení by nebylo? 🙂 Jak jste to udělali Vy, abyste těmto nepříjemnostem předešli? Díky za názory.  

1 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 6 roky

Když si koupíš normální hosting  a zde si nainstaluješ WordPress se šablonou z repozitáře, tak ti tam nikdo vkládat reklamu nebude (aspoň jsem to nikdy neviděl). 
To vkládání reklamy je většinou u free hostingu, které si tak vydělávají na existenci.

Vaše odpověď

5 + 20 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.