Podvojné menu

Ivana Gillová zeptal se před 6 roky

Dobrý den, prosím Vám jsem úplně zoufalá, snažím se vytvořit si menu. Jedno jsem si vytvořila na levé straně a druhé nahoře stránky. Jen mám požadavek, aby každá položka v horním menu měla ještě podkategorie.
Např. jedna z položek v horním menu je ´Povídáme si …´ a já bych chtěla, aby když člověk klikne ta tuto položku v menu, se mu otevřel seznam dalšího menu ´… o hypnoterapii.´ další v menu ´… o meridiánové masáži´ a tak dále. A teprve až si člověk vybere, o čem by si chtěl číst, tak si na to klikne a zobrazí se mu to na celé stránce.
Tak by to bylo u všech položek v horním menu. Např. Krystaly by měly ještě jedno menší menu s položkami ´Obsidián´, ´Turmalín´ atd.
Vyzkoušela jsem už všechny možné varianty jak tam to menu dostat. Vytvořila jsem i podřadné stránky, ale ty se nezobrazili. Jediné co mě napadá, je, že šablona, kterou používám není schopná vytvořit takovéto podvojné menu.
Byl by jste tak moc hodný a poradil mi, prosím.
Moc Vám děkuji.

1 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 6 roky

Dobrý den,
jestli tomu dobře rozumím, tak chcete, aby se při najetí myší na položku v menu zobrazil rozbalovací seznam.To se dá udělat v sekci Vzhled -> Menu tak, že uděláte stromovou strukturu položek.
Koukněte do článku, kde jsou i obrázky s návodem:

Jak přidat navigační menu ve WordPressu

Vaše odpověď

5 + 1 =