Převod webu na Divi – chyba Visual builderu

WordPress PoradnaKategorie dotazu: OstatníPřevod webu na Divi – chyba Visual builderu
Terka zeptal se před 4 roky

Ahojky všem,

potřebovala bych radu. Vytvořila jsem poměrně obsáhlý web na Divi na testovací doméně a dnes jsem ho přes Duplicator převáděla na jinou doménu (měnil se i hosting z českého na active). Vše proběhlo relativně ok až na aktivaci visual builderu. Když jdu v hlavním menu na stránky – jednu vyberu – dám použít VB, tak se objeví nové okno s dlouho chybou:

Warning: include_once(wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /www/doc/www.gastrotechnogroup.cz/www/wp-content/themes/Divi/core/components/init.php on line 64

Warning: include_once(): Failed opening ‚wp-cache-phase1.php‘ for inclusion (include_path=‘.:/usr/share/php‘) in /www/doc/www.gastrotechnogroup.cz/www/wp-content/themes/Divi/core/components/init.php on line 64

To samé 65 a dokola. Pokud však dám zobrazit web, stránka se načte a až poté kliknu nahoře v liště na Povolit VB, pak je vše v pořádku a funkční. Nesetkal se s tím někdo, resp. neví někdo jak to napravit?

Link: http://gastrotechnogroup.cz.uvirt71.active24.cz/

Díky moc,

Terka

1 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 4 roky

Ahoj,
zkus promazat cache, případně deaktivovat pluginy, jestli to bude dělat i jen při použití šablony.

Vaše odpověď

2 + 10 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 8 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.