Primární hamburger/vertikální menu

WordPress PoradnaKategorie dotazu: WordPress obecněPrimární hamburger/vertikální menu
Vašek zeptal se před 5 roky

Zdravím,
a mám prosbičku.
Potřeboval bych mít místo klasického menu v hlavičce vždy primární hamburger/vertikální menu. Tak jak je to např. v rozlišení pro mobil, ale aby to bylo vždy. V hlavičce na pravé straně jen slovo MENU nebo hamburger ikonu (ideálně obojí) a po najetí, aby se pod tím rozbalilo vertikální menu. Vím, jsou na to nějaké pluginy, ale ty jsou pro moji potřebu jednoduchého menu neakceptovatelně drahé. Nemáte prosím někdo řešení buď přímo přes css nebo tip na nějaký jednoduchý plugin? Rozumnou jednorázovou částku rád zaplatím.
Používám šablonu DIVI + Divi child WPlama

5 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 5 roky

Zdravím,
tuto verzi hlavičky si můžete nastavit v sekci Přizpůsobit (co se týče zobrazení menu jen pod hamburgerem). Pokud tam budete chtít přidat i text MENU, tak budete muset upravit header.php přes child šablonu.

Vašek odpověděl před 5 roky

Díky za info Tomáši, ale ať hledám, jak hledám – nemůžu to najít 🙁 Mohl byste být maličko konkrétnější, kde to přesně je? 🙂

Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 5 roky

Koukěnte do Přizpůsobit, Hlavička a navigace -> Formát hlavičky.

Vašek odpověděl před 5 roky

Díky, už to vidím… 🙂 Ale je to takové ano i ne. Hamburger menu to sice je, ale víc by mi pasovalo menu, které se otevře přímo pod ikonou v rámci stránky a ne, že posune celou stránku bokem 🙁 Já vím, vymýšlím si, ale toto prostě graficky není to pravé ořechové. Pokud by byl další nápad, budu rád.

Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 5 roky

Pak mě napadá úprava šablony. Nemělo by to být nic těžkého, v podstatě jen úprava CSS.

Vaše odpověď

19 + 18 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.