Řízení přístupu na zabezpečené webové stránky

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginyŘízení přístupu na zabezpečené webové stránky
Lukáš zeptal se před 4 roky

Dobrý den,
mám takovou prosbu ohledně zabezpečení stránek a přístupu na ně.

Nyní máme na webu 10 stránek a z toho je 6 pod heslem, které jsem zadal při tvorbě stránek (možnost chránit heslem). Problém je v tom, že jedno heslo je pro všechny a nevím, který klient si to zobrazil.

Nyní chci, aby po načtení webu se zobrazili jen těch 4 nezaheslovaných stránek a když se uživatel přihlásí pod jménem a heslem, aby mu to zobrazilo všech 10 stránek, tedy i těch 6 zabezpečených. Nebo na začátku uvidi vše a když klikne na zabezpečenou zahlásí to, přihlašte se.
V podstatě se všichni budou přihlašovat na stejné stránky jen aby bylo logováno kdo se tam přihlásil a viděl ty stránky.
Jde to prosím nějak udělat?

A jestli ano, jde také logovat, kdo se přihlásil pod jakým loginem? A mohl by uživatel se tam sám zaregistrovat, aby získal přístup?

Děkuji moc

2 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 4 roky

Zdravím,
existují na to pluginy. Myslím, že na příklad tento dělá to, co potřebujete https://wordpress.org/plugins/pagerestrict/

Lukáš odpověděl před 4 roky

Dobrý den,
děkuji za odpověd. Díval jsem se na ten plugin, ale není moc aktualizovaný a hodnocení je průměrné. Četl jsem Vaše články o pluginu Nav Menu Roles a pak článek ohledně pluginu Activity Log. (https://www.wplama.cz/uprava-menu-prihlasene-uzivatele/)
Šlo by tyto pluginy použít na moje účely? Jelikož ty články se mi moc líbí a hodně toho vystihují, co potřebuji.
děkuji!

Vaše odpověď

5 + 6 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.