Woocommerce čeština – bug

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginyWoocommerce čeština – bug
Janek zeptal se před 5 roky

Ahoj potřeboval bych radu zkušeného.
Rozjíždím e-shop na themeforest šabloně Lambda. Je celkem fajn a intuitivní, narazil jsem však na menší zádrhel ve woocommerce na stránce Cart a taky Checkout, mám tam stále nepřeložené tlačítka v angličtině. Kontroloval jsem to a tyto už by měly být dávno přeložené. Používám nejnovější češtinu do wordpresu a tak mi nejde do hlavy, kde se stala chyba. Máš nějakou radu?
Ocením cokoliv 🙂 už jsem nad tím strávil několik dlouhých hodin studiem takže to vzdávám a obracím se pro radu.
Moc díky za pomoc

4 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 5 roky

 Ahoj,
koukni do šablony, jestli to není potřeba přeložit tam. Případně to můžeš upravit přes jednoduché nahrazení textu a php funkci. To bys jen dal do child šablony.

jirman odpověděl před 5 roky

Ve kterém konkrétním php souboru to změnit, ať hledám jak hledám, nenacházím.
 
Díky

Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 5 roky

Záleží na šabloně, ale měl by to být soubor v adresáři woocommerce v šabloně.

Milan Hnátek odpověděl před 5 roky

Dobrý den, mám podobný problém. Na našem webu, kde používáme šablonu Stockholm (také z ThemeForest) a další jazykové pluginy (WPBakery Visual Composer & qTranslate-X, qTranslate-X a qTranslate slug) pro různé jazykové mutace webu jsem nainstaloval plugin WooCommerce. Ale bojuji s tím, že popisky (Add to cart, Description, Reviews…) se mi ve WooCommerce stále zobrazují anglicky, přestože jsem je přeložil v Loco Translate. Po přečtení nejrůznějších návodů jsem pochopil, že se asi bude jednat o problém zdrojového souboru s překladem a jeho umístění, ale nikde se mi nepodařilo najít, jak nastavit správné propojení s WooCommerce/šablonou Stockholm? Jak mám prosím správně přeložit WooCommerce a správně nastavit české popisky ve WooCommerce Předem moc děkuji za pomoc a radu.

Vaše odpověď

20 + 3 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.