WORDPRESS VYHLEDÁVÁNÍ NEUKAZUJE ŽÁDNÉ VÝSLEDKY

WordPress PoradnaKategorie dotazu: WordPress obecněWORDPRESS VYHLEDÁVÁNÍ NEUKAZUJE ŽÁDNÉ VÝSLEDKY
Hindalf zeptal se před 5 roky

Zdravím všechny,
řeším problém a jsem již v koncích. Potřebuji poradit. Na této adrese: sindlar.cz/exemplum mám formulář pro vyhledávání, který odkazuje k search.php. V něm je tento kód:

Výsledky vyhledávání –


 

 Problém je v tom, že mi to nevyhazuje žádné výsledky. Přitom search.php funguje, protože pokud do vyhledávacího formuláře napíšu nějaký nesmysl (třeba “fdsjkafhsdf”) vyhodí mi to hlášku o tom, že hledaný výraz neexistuje. Pokud ovšem napíšu něco, co na webu skutečně je (třeba “o nás”), nezareaguje to tak, že vypíše hlášku “Hledaný výraz neexistuje”, ale jen prázdnou stránku. To znamená, že to o obsahu ví, jenom ho to prostě nevypíše. Nevíte čím by to mohlo být? Šablonu jsem si dělal z gruntu sám a nevím, jestli třeba něco nepřidat do functions.php. Problém pravděpodobně bude složitější. Nefungují mi ani některé pluginy, např. Contact Form 7 my vůbec nezobrazuje formulář, ale jen holé texty bez funkcí. Na podpoře mi bylo jen řečeno “Your theme is broken” – potřebuju ho opravit, nenapadá někoho něco? Předem moc díky za odpověď!

5 Odpovědi
Hindalf odpověděl před 5 roky

Ještě ten kód <?php get_header(); ?> <div id=\“content\“> <h1>Výsledky vyhledávání – <?php the_search_query(); ?> </h1> <?php if (have_posts()) : ?> <?php while (have_posts()) : the_post(); ?> <?php get_template_part(\’loop\‘, \’single\‘); ?> <?php endwhile; ?> </div> <?php else : ?> <article id=\“post-0\“ class=\“post no-results not-found\“> <header class=\“entry-header\“> <h1 class=\“entry-title\“><?php _e( \’Nic nenalezeno\‘, \’twentytwelve\‘ ); ?></h1> </header> <div class=\“entry-content\“> <p><?php _e( \’Omlouváme se, Vámi hledanému výrazu nic neodpovídá.\‘, \’twentytwelve\‘ ); ?></p> <?php get_search_form(); ?> </div><!– .entry-content –> </article><!– #post-0 –> <?php endif; ?> </div><!– #content –> </section><!– #primary –> <?php get_footer(); ?>

Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 5 roky

Ahoj,
přijde mi, že musí být chyba v loopu při výpisu výsledků, když zapneš debug, píše to něco?

Hindalf odpověděl před 5 roky

Ahoj,  debug je zapnutý celou dobu, neukazuje to vůbec nic… Vyřešil jsem ten problém s formuláři, tam bylo špatně nastavené CSS, takže to propojené nebylo, ale u vyhledávání opravdu nevím. Loop do search.php jsem zkoušel napsat sám, nefungovalo to, tak jsem zkusil dva opsat z různých zdrojů a taky nic. Přitom jde jasně vidět, že search-form.php a search.php reagují. Jak jsem psal, wordpress dokonce pozná, že na webu hledaný výraz je, jen ho prostě nezobrazí. Díky za každý nový tip a nápad!

Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 5 roky

Bohužel mě nic nenapadá už takto, jedině zkusit nějakej plugin, který ten search změní. Třeba Relevantssi. Jen jestli se to pak nerozjede.
Možná ještě zkusit výchozí search stránku z Codex.
https://codex.wordpress.org/Creating_a_Search_Page

Hindalf odpověděl před 5 roky

Díky moc za pokusy, ale oboje bez výsledku 🙁 
Není divný, že to podle kódu ve vývojářském nástroji vypadá, že tam kromě nadpisu nic není? Žádný div ani nic…
Už jsem fakt bezradný. Dám tam vyhledávání přes google a bude.

Vaše odpověď

8 + 14 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.