WP/DIVI problém

WordPress PoradnaWP/DIVI problém
Michal zeptal se před 6 měsíci

Dobrý den, zakoupil jsem doživotní licenci DIVI. Po instalaci mám následující potíže. Dle videa: https://www.youtube.com/watch?v=1l5OnKj_-5Q&t=2073s …postupoval jsem shodně až do času 34:30+, kde autor začíná editovat šablonu úpravou velikostí loga – vůbec nemám u WP k dispozici nabídku panelů úprav v levém sloupci a okno s náhledem stránky je prázdné. V podstatě jediné, co v okně zůstane, je levý horní panel “aktuální možnosti nastavení s názvem webu”. Za malou chvíli ve videu autor spouští visual buider – u mě se nic neděje a pouze se zápatí návrhu zarovná k vrchní části okna. Netušíte prosím, co je špatně? Nově vytvořená databáze; přeinstalovaný WP…Děkuji moc, Michal

2 Odpovědi
Tomáš Cirkl Admin odpověděl před 6 měsíci

Zdravím,
Jedná se k sekci Vzhled -> Přizpůsobit.
Tam se toto nastavení nachází.

Michal odpověděl před 6 měsíci

Dobrý den, to ano…ale ani zde nelze nic editovat. Každopádně, opravdu se jedná o nastavení parametrů VHOST u hostingu! Po přechodu ne nejvyšší verzi PHP a úpravě dalších položek se vše rozběhlo. Později otestuji více.

Vaše odpověď

0 + 12 =

Nadcházející školení: Tvorba webu s Divi (Praha 19.9.2019) a WordPress pro začátečníky (Praha 3.10.2019)
Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 3 roky. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.