Zákaznická sekce

David Rubeš zeptal se před 6 roky

Dobrý den,
rád bych Vás poprosil o radu. Chci vytvořit Zákaznickou sekci pro své klienty. V krátkosti popíšu svoji představu o funkčnosti.
Jako fotograf chci pro své klienty vytvořit sekci kde po přihlášení uvidí náhledy svých fotek případně již hotovou galerii. Bohužel nevím jak tento problém uchopit a zrealizovat. Potřebuji abych mohl každý klient se přihlásit po svým jménem a heslem a rovnou ho přesměrovat na jeho galerii s fotkami. Našel jsem plugin Theme my login kde bohužel mohu přesměrovat po přihlášení pouze celé úrovně uživatelů, nikoliv přiřazovat ke každému uživateli jinou adresu.  Jako méně vhodný řešení mě napadlo pro každého zákazníka vytvořit samostatnou stránku kterou zahesluji a pak již zašlu přímo odkaz s heslem zákazníkovi.
Otázka zní, zda je možné vytvořit přihlašovací formulář s následným přesměrováním na danou stránku nebo zobrazení přímo galerie konkrétního zákazníka? 
 
Děkuji za odpověď

Vaše odpověď

20 + 18 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 8 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.