ztrata-pozice-ve-vyhledavaci

WordPress PoradnaKategorie dotazu: WordPress obecněztrata-pozice-ve-vyhledavaci
VencaKl zeptal se před 6 roky

Dobrý den, před pár dny jsem zpřístupnil svou stránku vytvořenou ve wordpress http://www.es-klimecky.cz. Zkusil jsem přidat do Googlu a Seznamu odkazy na moje stránky. Zkusil jsem přidat i podstránky. Hledal jsem se pak ve vyhledávačích a zapsal si pozici ve vyhledávači. například 4.-13.strana. Pak jsem si přečetl něco o SEO a začal stránky měnit a měnil i URL. navíc jsem nahrál kód google analytics a searchconsole. No a teď mě ve vyhledávači na klíčová slova najít nelze téměř vůbec ani seznam ani google. Nemyslím si, že bych udělal SEO podvod, spíše mám pocit, že jsem si to pohnojil změnami URL. Po zadání site:… ve vyhledávači to vypíše neaktuální názvy stránek. Některé se přesměrují a některé vykreslí prázdnou šablonu. tyto starší stránky nemají žádnou historii, byly zveřejněny pouze několik dní. Nepotřebuju aby jejich URL fungovaly a někde se zobrazovaly. Můžete mi poradit jestli je běžný počáteční propad ve vyhledávači a jak se správně zbavovat stránek smazaných.

1 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 6 roky

Doporučuji si na web nastavit Search Console, pokud je tam problém s vyhledávačem, tak to tam budete mít nastavené. Zároveň zde zjistíte i počet indexovaných stránek a pozice.

Jak WordPress připojit k Google Search Console

Vaše odpověď

3 + 4 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.