Sticky post

Jak připnout příspěvek na úvodní stranu blogu WordPressu

Připnout příspěvek na úvodní stranu WordPress blogu je opravdu velmi snadné. Stačí využít zabudované funkce WordPressu.

Nejprve se musíte přihlásit do administrace WordPressu a otevřít příspěvek, který chcete připnout na úvodní stranu.  V detailu příspěvku najděte na pravé straně box Publikovat a v něm položku Viditelnost. Klikněte na odkaz Upravit napravo vedle něj. Zobrazí se tabulka, kde jako druhá položka je Zvýraznit příspěvek na úvodní stránce. Zaškrtnutím této možnosti a kliknutím na tlačítko Publikovat učiníte příspěvek připnutým na úvodní straně.

V tuto chvíli se bude zvolený příspěvek zobrazovat jako první na hlavní straně, i před novějšími příspěvky. Pokud budete mít takto označených několik příspěvků, pak se tak budou zobrazovat všechny. Připnutí musíte zrušit manuálně odškrtnutím možnosti Zvýraznit příspěvek na úvodní stránce.

Zvýraznít příspěvek na úvodní straně
Zvýraznít příspěvek na úvodní straně

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

6 názorů na “Jak připnout příspěvek na úvodní stranu blogu WordPressu”

 1. Nevíte o nějakém pluginu, který by mi umožnil to, aby vždycky, když zvýrazním nový příspěvek, tak aby se u toho starého zrušilo zvýraznění? Případně nejlépe kdybych to mohl volit u konkrétního příspěvku stejně jako samotné zvýraznění. Díky

 2. Marek P

  Dobrý den, připnou příspěvek na začátek blogu je jednoduché, ale nevíte, jak připnout příspěvek na začátek výpisu rubriky a jak skrýt příspěvek na úvodní stránce? Pokud možno bez programování. Děkuji mpol

   1. Dobry den, muzete mi prosim poradit jak mam prejmenovat “sticky”, ktere se mi u zvyrazneneho prispevku zobrazuje na neco jako “doporučeno” ? Děkuji, Silvie.

    1. Tomáš Cirkl

     Zdravím,

     pokud je vaše šablona vybavena *.po a *.mo soubory můžete to zkusit přeložit pomocí programu PoEdit nebo pluginu Loco Translate. Případně by to mělo být obsaženo v php souboru šablony, kde to půjde manuálně přeložit.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru