WordPress návody

Jak připnout příspěvek na úvodní stranu blogu WordPressu

Sticky post
Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Připnout příspěvek na úvodní stranu WordPress blogu je opravdu velmi snadné. Stačí využít zabudované funkce WordPressu.

Nejprve se musíte přihlásit do administrace WordPressu a otevřít příspěvek, který chcete připnout na úvodní stranu.  V detailu příspěvku najděte na pravé straně box Publikovat a v něm položku Viditelnost. Klikněte na odkaz Upravit napravo vedle něj. Zobrazí se tabulka, kde jako druhá položka je Zvýraznit příspěvek na úvodní stránce. Zaškrtnutím této možnosti a kliknutím na tlačítko Publikovat učiníte příspěvek připnutým na úvodní straně.

V tuto chvíli se bude zvolený příspěvek zobrazovat jako první na hlavní straně, i před novějšími příspěvky. Pokud budete mít takto označených několik příspěvků, pak se tak budou zobrazovat všechny. Připnutí musíte zrušit manuálně odškrtnutím možnosti Zvýraznit příspěvek na úvodní stránce.

Zvýraznít příspěvek na úvodní straně

Zvýraznít příspěvek na úvodní straně

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

6 komentářů

  • Nevíte o nějakém pluginu, který by mi umožnil to, aby vždycky, když zvýrazním nový příspěvek, tak aby se u toho starého zrušilo zvýraznění? Případně nejlépe kdybych to mohl volit u konkrétního příspěvku stejně jako samotné zvýraznění. Díky

  • Dobrý den, připnou příspěvek na začátek blogu je jednoduché, ale nevíte, jak připnout příspěvek na začátek výpisu rubriky a jak skrýt příspěvek na úvodní stránce? Pokud možno bez programování. Děkuji mpol

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!