Divi šablona a Elegant Themes Zdroje zdarma

Katalog 85+ designů zdarma pro Divi šablonu

Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Elegant Themes v rámci akce Design Initiative pravidelně publikuje designy pro Divi šablonu. Vždy si vyberou některé téma a vytvoří pro něj sadu typických stránek.

Například design určený pro právníka nebo právní firmu obsahuje stránky jako Domů, Landing page, O nás, Služby, Případová studie, Blog a Kontakt. Každý design obsahuje 6 až 10 typových stránek.

Design je kompletní (včetně obrázků, ilustrací a ikon) a po importu stránka vypadá přesně jako v demu. Vše je zdarma ke stažení a designy je možné používat pro osobní i komerční projekty.

Design samotný se do Visual Builderu importuje přes Divi knihovnu, kde si jej můžete i procházet.

Designy v Divi knihovně

Designy v Divi knihovně

Abyste design mohli stáhnout, musíte mít aktivní členství u Elegant Themes, ale pokud používáte Divi nebo jiné jejich produkty, tak to nejspíš už aktivní máte.

Tyto předpřipravené designy tvoří skvělý způsob jak začít tvořit web.

Online katalog designů zdarma pro Divi šablonu

Protože katalog designů není dostupný online přes webové stránky, ale je pouze v Divi šabloně, tak může být někdy složité jej procházet nebo třeba ukázat klientovi. Z toho důvodu jsme vytvořili online katalog předpřipravených designů z dílny Elegat Themes pro Divi šablonu.

Prohlédnout si Předpřipravené designy zdarma pro Divi šablonu

Seznam designů pravidelně aktualizujeme, takže v něm najdete i ty nejnovější, jako je předpřipravený web pro krejčího, prádelnu nebo spisovatele.

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

1 komentář

  • Zdravím, borím sa s Gutenbergom a mám editore v bloku v rozložení tri stĺpce. Robí mi medzi nimi medzeru, ktorú tam nechcem. Ako sa to dá urobiť ? Ďakujem

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!