Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v březnu 2020

Máme tu další vzhledy pro Divi šablonu od Elegant Themes. Pro platné členy jsou šablony dostupné zdarma v Divi knihovně.  Prohlédnout si tyto designy můžete i v našem katalogu.

V tomto článku si ukážeme designy přidané v březnu 2020.

Tutor

Tutor
Tutor

Šablona Tutor je vhodná pro letory. Design šablony je moderní a přehledný. Ilustrace a ikony na míru pomohou dostat web na další úroveň. Vzhled šablony obsahuje spoustu bílého prostoru, díky čemuž se návštěvníka lépe zaujme pohled na zvýrazňující barvy, které byly přidány do různých prvků.

Car Detailing

Car Detailing
Car Detailing

Car Detailing je vhodná pro prodejce autokosmetiky. Design šablony se vyznačuje krásnými geometrickými tvary, díky kterým má šablona moderní a elegantní vzhled. Klíčovými stránkami šablony jsou stránky služeb.

Startup

Startup
Startup

Startup je šablona vhodná pro společnosti s nově startujícími projekty. Šablona nabízí hodnotný design, který obsahuje nadčasové geometrické prvky s jemnými doplňkovými efekty pohybu. Rovněž jedinečné ikony, ilustrace a obrázky patří mezi výhody této šablony.

Home Organizer

Home Organizer
Home Organizer

Home Organizer je šablona vhodná pro organizátory domácnosti. Tato šablona obsahuje čisté a jasné rozvržení, ikony na míru a krásné obrázky, které můžete použít bez jakýchkoli omezení. Přestože se tato šablona zaměřuje na organizátory domácnosti, díky její univerzálnosti ji snadno využijete i u vytváření jiných typů webových stránek.

 

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru