Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v březnu 2020

Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Máme tu další vzhledy pro Divi šablonu od Elegant Themes. Pro platné členy jsou šablony dostupné zdarma v Divi knihovně.  Prohlédnout si tyto designy můžete i v našem katalogu.

V tomto článku si ukážeme designy přidané v březnu 2020.

Tutor

Tutor

Tutor

Šablona Tutor je vhodná pro letory. Design šablony je moderní a přehledný. Ilustrace a ikony na míru pomohou dostat web na další úroveň. Vzhled šablony obsahuje spoustu bílého prostoru, díky čemuž se návštěvníka lépe zaujme pohled na zvýrazňující barvy, které byly přidány do různých prvků.

Car Detailing

Car Detailing

Car Detailing

Car Detailing je vhodná pro prodejce autokosmetiky. Design šablony se vyznačuje krásnými geometrickými tvary, díky kterým má šablona moderní a elegantní vzhled. Klíčovými stránkami šablony jsou stránky služeb.

Startup

Startup

Startup

Startup je šablona vhodná pro společnosti s nově startujícími projekty. Šablona nabízí hodnotný design, který obsahuje nadčasové geometrické prvky s jemnými doplňkovými efekty pohybu. Rovněž jedinečné ikony, ilustrace a obrázky patří mezi výhody této šablony.

Home Organizer

Home Organizer

Home Organizer

Home Organizer je šablona vhodná pro organizátory domácnosti. Tato šablona obsahuje čisté a jasné rozvržení, ikony na míru a krásné obrázky, které můžete použít bez jakýchkoli omezení. Přestože se tato šablona zaměřuje na organizátory domácnosti, díky její univerzálnosti ji snadno využijete i u vytváření jiných typů webových stránek.

 

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!