Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v červenci 2020

Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Zde si můžete prohlédnout nové vzhledy pro Divi šablonu od Elegant Themes. Dostupné jsou zdarma v Divi knihovně pro platné členy. Prohlédnout si je můžete i v našem katalogu.

V tomto článku si ukážeme designy přidané v červenci 2020.

PR Firm

PR firm

PR firm

Jestli plánujete vytvořit webové stránky pro svoji PR firmu, tuto šablonu si jistě oblíbíte. Zdůrazňuje rámcové struktury prvků a díky citlivého použití barev odliší vaše webové stránky od webových stránek ostatních PR firem. Využít můžete zdarma rovněž všechny obrázky a ilustrace, které k této šabloně patří.

Upholstery

Upholstery

Upholstery

Jestli potřebujete elegantní šablonu, která vám pomůže zvýraznit obrázky, bez toho abyste ztratili čistý vzhled, šablona Čalounictví je pro vás ta pravá. V této šabloně naleznete použití krásných zemitých tónů barev a elegantně působí i kvůli použití patkových fontů. Tato šablona j vhodná pro jakékoli webové stránky o řemesle.

Spice Shop

Spice Shop

Spice Shop

Šablona Obchod s kořením se může pochlubit sérii jedinečných prvků, včetně sbírky ilustrací na míru a krásných obrázků, použitelných k propagaci různých druhů koření. Krásné jsou také jemné efekty pohybu u obrázků. Za klíčové lze považovat stránky receptů a obchodu.

Holistic Healer

Holistic Healer

Holistic Healer

Pakliže chcete vytvořit web pro holistického léčitele, jistě si oblíbíte tuto šablonu. Působí jako čerstvý vánek. Je založena na neutrální paletě barev a krásném sladění písem. Tato šablona vám pomůže vytvořit web založený na skvělém designu a funkčnosti. Rozložení šablony vám pomůže, abyste mohli sdělit své poselství s účastí krásného designu.

Renovation

Renovation

Renovation

Chystáte web pro svůj další renovátorský podnik? Tahle šablona stojí za pozornost. Najdete v ní vyváženou kombinaci moderního designu a působení kvůli citlivému použitím barev. Přestože byla tato šablona navržena především pro renovační stránky, hravě ji upravíte pro kterýkoli kreativní webové stránky.

Robotics

Robotics

Robotics

Mezi klíčové funkce šablony Robotics patří vyhrazený design stránky určené pro předváděcí služby a produkty. V šabloně najdete také řadu vlastních ikonek a grafiky, vhodných pro robotický průmysl. Díky minimalistickému designu vynikne obsah i obrázky.

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!