Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v červenci 2020

Zde si můžete prohlédnout nové vzhledy pro Divi šablonu od Elegant Themes. Dostupné jsou zdarma v Divi knihovně pro platné členy. Prohlédnout si je můžete i v našem katalogu.

V tomto článku si ukážeme designy přidané v červenci 2020.

PR Firm

PR firm
PR firm

Jestli plánujete vytvořit webové stránky pro svoji PR firmu, tuto šablonu si jistě oblíbíte. Zdůrazňuje rámcové struktury prvků a díky citlivého použití barev odliší vaše webové stránky od webových stránek ostatních PR firem. Využít můžete zdarma rovněž všechny obrázky a ilustrace, které k této šabloně patří.

Upholstery

Upholstery
Upholstery

Jestli potřebujete elegantní šablonu, která vám pomůže zvýraznit obrázky, bez toho abyste ztratili čistý vzhled, šablona Čalounictví je pro vás ta pravá. V této šabloně naleznete použití krásných zemitých tónů barev a elegantně působí i kvůli použití patkových fontů. Tato šablona j vhodná pro jakékoli webové stránky o řemesle.

Spice Shop

Spice Shop
Spice Shop

Šablona Obchod s kořením se může pochlubit sérii jedinečných prvků, včetně sbírky ilustrací na míru a krásných obrázků, použitelných k propagaci různých druhů koření. Krásné jsou také jemné efekty pohybu u obrázků. Za klíčové lze považovat stránky receptů a obchodu.

Holistic Healer

Holistic Healer
Holistic Healer

Pakliže chcete vytvořit web pro holistického léčitele, jistě si oblíbíte tuto šablonu. Působí jako čerstvý vánek. Je založena na neutrální paletě barev a krásném sladění písem. Tato šablona vám pomůže vytvořit web založený na skvělém designu a funkčnosti. Rozložení šablony vám pomůže, abyste mohli sdělit své poselství s účastí krásného designu.

Renovation

Renovation
Renovation

Chystáte web pro svůj další renovátorský podnik? Tahle šablona stojí za pozornost. Najdete v ní vyváženou kombinaci moderního designu a působení kvůli citlivému použitím barev. Přestože byla tato šablona navržena především pro renovační stránky, hravě ji upravíte pro kterýkoli kreativní webové stránky.

Robotics

Robotics
Robotics

Mezi klíčové funkce šablony Robotics patří vyhrazený design stránky určené pro předváděcí služby a produkty. V šabloně najdete také řadu vlastních ikonek a grafiky, vhodných pro robotický průmysl. Díky minimalistickému designu vynikne obsah i obrázky.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru