Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v červnu 2020

Autor příspěvku Tomáš Cirkl

A opět tu máme nové vzhledy pro Divi šablonu od Elegant Themes. Najdete je v Divi knihovně, a to zcela zdarma pro platné členy. Prohlédnout si tyto vzhledy můžete i v našem katalogu.

V tomto článku si ukážeme designy přidané v červnu 2020.

Interpreter

Interpreter

Interpreter

Šablona Interpreter je vhodná pro tlumočníky. Nabízí cennou grafiku pro propagaci tlumočnických služeb a stránku věnovanou jazykům a službám. Krásné jsou i vlastní ikonky.

Freelance Writer

Freelance Writer

Freelance Writer

Pokud hledáte šablonu pro spisovatele či copywritera na volné noze (ať už pro klienta či pro sebe), jistě si oblíbíte šablonu Freelance Writer od Elegant Themes. Tato šablona má unikátní spisovatelský styl a je zaměřená na zvýraznění psaného obsahu hravým, ale profesionálním způsobem. Struktura stránek je úžasná a stejně tak si zamilujete i efekty šablony!

Dietitian

Dietitian

Dietitian

Šablona Dietitian (Dietetik) obsahuje řadu výrazných prvků, díky kterým jde o jedinečnou šablonu. Najdete tu chytré využití vlastních obrázků šipek, které uživatele navádí procesem plánování konzultací. Nápis „health“ (zdraví) tvořený z bobulí je dobrý nápad a stránka receptů se jistě hodí.

Wedding Photographer

Wedding Photographer

Wedding Photographer

Pokud hledáte elegantní způsob, jak představit své portfolio, pak si zamilujete šablonu Svatební fotograf. Tato šablona se soustředí na umístění vašich snímků do záře reflektorů a je ideální pro jakýkoli druh webových stránek svatebních fotografů. Šablona vyvažuje eleganci s profesionalitou a pomáhá přesvědčit návštěvníky o vaší odborné znalosti portfoliem a rozvržením stránky projektu, které šablona obsahuje.

Fitness Coach

Fitness Coach

Fitness Coach

Mezi nejlepší vlastnosti této šablony patří odvážné použití krásných barev, kreativní designové tvary na pozadí a elegantní vlastní ikonky. Hlavička vstupní stránky je unikátní a obsahuje název stránky a pozadí.

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!