Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v červnu 2021

Candle Making
Autor příspěvku Bára C.

Ukážeme si nově přidané vzhledy od Elegant Themes pro Divi šablonu. Jsou dostupné zdarma pro všechny platné členy v Divi knihovně. Prohlédnout si je můžete také v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v červnu 2021.

Landscape Maintenance

Landscape Maintenance

Landscape Maintenance

Šablona Landscape Maintenance (Zahradní práce) vyniká extrémně čistým a svěžím designem, díky čemuž obrázky vyniknou, a to je perfektní pro webové stránky s nabídkou zahradních prací. Rozvržení mřížky určitého obsahu je moderní a působí speciálním dojmem. Doplněný je také ostatními designovými a minimalistickými prvky.

Grocery Delivery

Grocery Delivery

Grocery Delivery

Potřebujete krásnou šablonu založenou na ilustracích pro vytvoření webové stránky s nabídkou rozvozu potravin? V tom případě si zamilujete šablonu Grocery Delivery (Rozvoz potravin). Tato šablona je moderní, a také čistá a plná vizuálů, které si můžete stáhnout a doladit podle svých přání.

Estate Planning

Estate Planning

Estate Planning

Šablona Estate Planning (Vypořádání s nemovitostmi) se vyznačuje skvělým designem, který je jak moderní, tak i profesionální. Grafika je jemná a geometricky laděná a dokonale dotváří obsah webu. Barevné schéma je jemné a velmi dobře zapadá do jasně strukturovaného rozvržení každé stránky, čímž je obsah přehledný.

Tennis Club

Tennis Club

Tennis Club

Hledáte výraznou šablonu pro nastavení webových stránek tenisového klubu? Pak si tuhle rozhodně nenechte ujít. Šablona Tennis Club (Tenisový klub) je kombinací krásné palety barev s výraznou typografií a různorodými strukturami stránek. Přestože je tato šablona určena speciálně pro webové stránky tenisových klubů, můžete si ji upravit, aby byla vhodná pro jakýkoli jiný web, který vytvoříte!

Candle Making

Candle Making

Candle Making

Šablona Candle Making (Výroba svíček) obsahuje čisté a prostorové designové prvky a vytváří pro obsah prostor k dýchání. Zvlášť hezká jsou vlastní tlačítka kruhového tvaru. Navíc šablona obsahuje stránku pro obchod a stránku pro produkt, které jsou velmi užitečné pro založení online obchodu.

O autorovi

Bára C.

Věnuji se reklamě ve všech jejích podobách - grafice, copywritingu a fotografii.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!