Candle Making

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v červnu 2021

Ukážeme si nově přidané vzhledy od Elegant Themes pro Divi šablonu. Jsou dostupné zdarma pro všechny platné členy v Divi knihovně. Prohlédnout si je můžete také v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v červnu 2021.

Landscape Maintenance

Landscape Maintenance
Landscape Maintenance

Šablona Landscape Maintenance (Zahradní práce) vyniká extrémně čistým a svěžím designem, díky čemuž obrázky vyniknou, a to je perfektní pro webové stránky s nabídkou zahradních prací. Rozvržení mřížky určitého obsahu je moderní a působí speciálním dojmem. Doplněný je také ostatními designovými a minimalistickými prvky.

Grocery Delivery

Grocery Delivery
Grocery Delivery

Potřebujete krásnou šablonu založenou na ilustracích pro vytvoření webové stránky s nabídkou rozvozu potravin? V tom případě si zamilujete šablonu Grocery Delivery (Rozvoz potravin). Tato šablona je moderní, a také čistá a plná vizuálů, které si můžete stáhnout a doladit podle svých přání.

Estate Planning

Estate Planning
Estate Planning

Šablona Estate Planning (Vypořádání s nemovitostmi) se vyznačuje skvělým designem, který je jak moderní, tak i profesionální. Grafika je jemná a geometricky laděná a dokonale dotváří obsah webu. Barevné schéma je jemné a velmi dobře zapadá do jasně strukturovaného rozvržení každé stránky, čímž je obsah přehledný.

Tennis Club

Tennis Club
Tennis Club

Hledáte výraznou šablonu pro nastavení webových stránek tenisového klubu? Pak si tuhle rozhodně nenechte ujít. Šablona Tennis Club (Tenisový klub) je kombinací krásné palety barev s výraznou typografií a různorodými strukturami stránek. Přestože je tato šablona určena speciálně pro webové stránky tenisových klubů, můžete si ji upravit, aby byla vhodná pro jakýkoli jiný web, který vytvoříte!

Candle Making

Candle Making
Candle Making

Šablona Candle Making (Výroba svíček) obsahuje čisté a prostorové designové prvky a vytváří pro obsah prostor k dýchání. Zvlášť hezká jsou vlastní tlačítka kruhového tvaru. Navíc šablona obsahuje stránku pro obchod a stránku pro produkt, které jsou velmi užitečné pro založení online obchodu.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru