Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v dubnu 2020

Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Prohlédněte si nové vzhledy pro Divi šablonu od Elegant Themes. Jsou zdarma dostupné pro platné členy v Divi knihovně.  Prohlédnout si tyto designy můžete i v našem katalogu.

V tomto článku si ukážeme designy přidané v dubnu 2020.

Yoga Instructor

Yoga Instructor

Yoga Instructor

Šablona Yoga Instructor je vhodná pro instruktory jógy. Obsahuje klíčové prvky designu jako například univerzální fotografie a ikonky, díky nimž je šablona vhodná pro jakýkoli web o józe. Rovněž se za klíčovou dá označit stránka určená rozvrhu hodin jógy.

Stationery Shop

Stationery Shop

Stationery Shop

Stationery Shop je šablona vhodná pro papírnictví. Svými abstraktními tvary, mockupy, moderním a celkově čistým stylem designu návštěvníky zaujmete a umožníte jim jednoduché procházení stránek a obsahu.

 

Event

Event

Event

Event je šablona vhodná pro události. Mezi klíčové vlastnosti šablony patří vřelý a vibrační design s vlastní grafikou, která působí zábavně, ale zároveň profesionálně.

Leather Company

Leather Company

Leather Company

Leather Company je šablona ideální pro kožešnictví a prodejce kožených výrobků. Pokud hledáte šablonu pro svůj nový eCommerce projekt, jistě si tuhle oblíbíte. Obsahuje kvalitní tématické fotografie. Celkový styl designu je kombinací elegance a modernismu.

Nail Salon

Nail Salon je šablona vhodná pro salony zaměřené na úpravu nehtů. Design šablony je světlý a moderní, s barevnými tvary na pozadí, které lze používat zcela bez omezení!

 

 

 

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!