Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v dubnu 2021

Pojďme si ukázat nově přidané vzhledy od Elegant Themes pro Divi šablonu. Jsou opět zdarma dostupné pro platné členy v Divi knihovně. Prohlédnout si je můžete rovněž v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v dubnu 2021.

Apothecary

Apothecary
Apothecary

Šablona Apothecary (Lékárník) obsahuje jedinečnou volbu písma, která funguje výborně s barvami šablony a rozložením jednotlivých stránek. Pak jsou zde vlastní ikonky, grafika a fotografie, které mají univerzální využití pro jakýkoli web lékárníka. Stránka Obchod je obzvláště jedinečná a užitečná pro ty, kteří chtějí předvést své WooCommerce produkty.

Chess Club

Chess Club
Chess Club

Chystáte se dát dohromady blog nebo prezentovat další akce šachového klubu nebo turnaje, šablona Šachový klub nesmí ujít vaší pozornosti. Tato šablona má vše, co potřebujete k vytvoření krásných webových stránek, které snoubí zábavu a profesionalitu. Jde o vysoce vizuální šablonu a obsahuje krásnou neutrální paletu barev. Zamilujete si hraní se šablonou, až budete tvořit webové stránky šachového klubu!

Dog Breeder

Dog Breeder
Dog Breeder

Šablona Chovatel psů nabízí cenné designové prvky pro propagaci služeb a produktů chovatelů psů, včetně stránky Jak to funguje (How It Works), stránky obchodu a stránky s produkty. Úchvatné ikony a ilustrace lze navíc snadno přizpůsobit různým potřebám obsahu.

Produce Box

Produce Box
Produce Box

Pokud plánujete vytvořit web pro farmářské bedýnky čili boxy, vyzkoušejte šablonu Farmářský box. Tato šablona má jasné rozložení, díky kterému vizuálně a moderně zvýrazníte produkty i služby. Šablona harmonizuje obrázky s krásným designem sekcí. Jistě si ji zamilujete!

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru