Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v dubnu 2024

V tomto článku si ukážeme nové šablony pro Divi šablonu od Elegant Themes, které jsou pro platné členy rovněž v Divi knihovně a zdarma v našem katalogu.

Představujeme designy přidané v dubnu 2024.

Clothing Designer

Free Clothing Designer
Free Clothing Designer

Šablona Oděvní designer (Clothing Designer Layout Pack) pro Divi nabízí sedm navržených stránek, které jsou líbivé a pomohou předvést vybrané produkty. Paleta barev je příjemně tlumená, k tomu šablona využívá tučného patkového písma, stačí je doplnit obrázky a texty. Tato šablona je ideální pro online prezentaci oděvního designera a jeho práce.

Online Learning

Online Learning
Online Learning

Šablona Online vzdělávání (Online Learning Layout Pack) pro Divi přichází s barevným působivým designem, který snadno zaujme. Navíc obsahuje zajímavé ikony, lehké animace a efektivní CTA. V šabloně je profesionálně navržených osm stránek s praktickým rozvržením a jedinečným vzhledem, který zaujme potencionální studenty.

Butcher Shop

Butcher Shop
Butcher Shop

Dobře vypadající webové stránky budí v zákaznících důvěru. Se šablonou Řeznictví (Butcher Shop Layout Pack) pro Divi bude vaše firma působit profesionálně. Tato šablona nabízí osm pečlivě zpracovaných stránek, které prezentují jak služby rozvozu, tak balíčky předplatného, týdenní speciality a recepty pro všechny milovníky masa.

Coffee House

Coffee House
Coffee House

Kavárenský podnik (Coffee House Layout Pack) pro Divi je šablona s moderním designem, který stylově prezentuje kavárnu, pekárnu či jiný podobný podnik. Bezpatkové písmo zvýrazňuje všechny důležité informace. CTA zase zdůrazní jasné barvy, které ihned upoutají pozornost návštěvníků stránek.

Produce Farm

Produce Farm
Produce Farm

Šablona Produkční farma (Produce Farm Pack) pro Divi nabízí šest různých rozvržení stránek pro vytvoření perfektního webu s farmářskými produkty. Šablona obsahuje kvalitní a lákavé fotografie potravin a využít můžete i půvabné akvarelové kresby, které ozvláštní webové stránky. Z praktického hlediska poskytuje šablona rovněž všechny potřebné funkce, včetně části pro odběr, jasně oranžových výzev k akci a atraktivního přihlášení k odběru newsletteru pro sbírání e-mailů uživatelů.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru