Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v květnu 2020

Přinášíme nové vzhledy pro Divi šablonu od Elegant Themes. Dostupné jsou v Divi knihovně zcela zdarma pro platné členy.  Prohlédnout si je můžete i v našem katalogu.

V tomto článku si ukážeme designy přidané v květnu 2020.

Influencer

Influencer
Influencer

Šablona Influencer je vhodná pro influencery. Má čtyři zcela navržené vzhledy příspěvků blogu, kterými lze zveřejnit prémiový obsah. Šablona vyniká rovněž unikátním vzhledem tlačítek a efekty viditelnými při procházení stránky. Návštěvníky webu tyto vlastnosti šablony jistě zaujmou.

Winery

Winery
Winery

Šablona Vinařství (Winery) se pyšní jednou z největších kolekcí vlastních ilustrací, obrázků a mockupů. Vhodné jsou pro kteroukoli vinařskou společnost. Mockupy lze využít napřílad k přidání vlastního loga či ilustrace na povrch lahve. Velmi praktická je univerzálnost obrázků, které šablony obsahuje.

 

Financial Advisor

Financial Advisor
Financial Advisor

Šablona Finanční poradce (Financial Advisor) předvádí vynikající rovnováhu mezi profesionálním a elegantním vzhledem. Vy i vaši klienti si nepochybně zamilujete paletu barev tmavě modré a zemitých tónů barev, díky kterým působí vyváženě. Součástí šablony je vlastní pozadí a velmi kvalitní obrázky a ikony, které lze používat naprosto bez jakýchkoli omezení.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru