Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v květnu 2022

Autor příspěvku Bára C.

Dnes si ukážeme nově přidané vzhledy pro Divi šablonu od Elegant Themes. Jsou dostupné zdarma v Divi knihovně pro všechny platné členy a najdete je také v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v květnu 2022.

Online Course

Divi Online Course Layout

Chcete nový design pro webové stránky s online kurzem? Pak je tato šablona pro vás to pravé. Obsahuje vše, co potřebujete k rychlému uvedení stránek do provozu. Šablona obsahuje zvláštní rozvržení k prezentaci online kurzů, pro kapitoly kurzů, členství, ceník a ostatní. Také obdržíte vlastní ikonky a grafiku, kterou můžete používat zcela zdarma (a bez omezení).

Therapy

Divi Therapy Layout

Chcete udělat nové webové stránky pro terapie? Chcete aby zaujaly návštěvníky a přilákaly nové klienty: Pak rozhodně vyzkoušejte šablonu Terapie (Therapy Layout for Divi). Vizuální přitažlivost této šablony je nepopiratelné, zvlášť díky perfektní kombinaci teplých barev a kreativních ilustračních akcentů, které provází celou šablonu. K tomu šablona obsahuje vyhrazené stránky k propagaci terapeutických služeb, rovněž často kladené dotazy a další.

Photography Studio

Divi Photography Studio Layout

Hledáte šablonu pro webové stránky svého fotografického studi? Zkuste šablonu Fotostudio (Photography Studio Layout Pack pro Divi). Tato šablona obsahuje krásná rozvržení stránek, která umožňují předvést vaši práci a přiláká nové zákazníky. Tuto šablonu si můžete přizpůsobit i jinému druhu webových stránek!

Flower Farm

 

Jako startovací šablona pro web květinářství nebo květinové farmy je šablona Květinová farma (Flower Farm Layout Pack for Divi) perfektní. Design rozvržení každé stránky vzbuzuje pocit svěžesti a originality, ale zároveň uvádí do popředí zájmu květinové produkty. Šablona obsahuje stránku obchodu a stránku produktů, skvělou k prodeji květin a květinových produktů. Využít můžete také členskou stránku k získání nových zákazníků. A to je teprve začátek! Neváhejte a zkuste si ji ještě dnes.

Online Yoga

Šablonu Jóga online (Online Yoga Layout Pack for Divi) nabízí krásný vzhled stránek, elegantní design a příjemnou paletu barev. Využijte ji k propagaci svých jógových online lekcí.

O autorovi

Bára C.

Věnuji se reklamě ve všech jejích podobách - grafice, copywritingu a fotografii.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!