Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v květnu 2023

Autor příspěvku Bára C.

V tomto článku jsou nové šablony od Elegant Themes pro Divi šablonu. Nachází se v Divi knihovně a jsou dostupné zdarma pro všechny platné členy a k dispozici jsou také v našem katalogu.

Představujeme designy přidané v květnu 2023.

Coaching

Coaching

Coaching

Moderní šablona Koučování (Coaching Layout Pack for Divi od Elegant Themes) nabízí návštěvníkům vkusný design a přehlednost, díky které se snadno seznámíte s koučem a jeho (či jejími) službami. Elegantní barevná paleta a harmonické grafické prvky působí pro oko příjemně. Pro zvýraznění určitých pasáží můžete využít praktické ikonky a výstižné ilustrace, které jsou součástí šablony.

Event Coordinator

Event Coordinator

Event Coordinator

Šablona Koordinátor akcí (Event Coordinator Layout Pack for Divi od Elegant Themes) je od prvního pohledu zajímavá. Vyznačuje se hravým designem a nápaditými prvky, stejně jako praktickým rozvržením stránek. Hodí se pro koordinátory akcí.

Concert Hall

Concert Hall

Concert Hall

Šablona Koncertní sál (Concert Hall Layout Pack for Divi od Elegant Themes) je vhodná pro koncertní sály a místa, kde se konají různé společenské události. Stránky jsou díky použitých barev a rozčlenění prostoru dynamické a přehledné. Využijte tuto šablonu, kvalitní tematické fotografie a vše ostatní pro nové webové stránky koncertního sálu.

Transport Company

Transport Company

Transport Company

Dopravní společnost (Transport Company Layout Pack for Divi) je novinkou od Elegant Themes a díky zajímavým ilustracím rozhodně zaujme. Přehledně dodá všechny potřebné informace o dopravní společnosti a jejích službách. Využijte i obrazové prvky, jako jsou tematické a kvalitní fotografie, výstižné ikonky a podobně.

O autorovi

Bára C.

Věnuji se reklamě ve všech jejích podobách - grafice, copywritingu a fotografii.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!