Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v květnu 2024

Představuji vám nové šablony pro Divi šablonu od Elegant Themes, které jsou pro platné členy také v Divi knihovně a zdarma v našem katalogu.

Představujeme designy přidané v květnu 2024.

Business CV

Business CV
Business CV

Pokud hledáte práci, je pro vás šablona Podnikatelský životopis (Business CV) to pravé. S touto šablonou získáte webové stránky, které vás a vaše schopnosti budou jednoduchým a sympatickým způsobem propagovat. Získáte 8 předpřipravených rozvržení stránek, díky kterým zazáříte.

Skin Care

Skin Care
Skin Care

Péče o pleť (Skin Care Layout Pack) je WordPress šablona pro Divi, která je ideální pro prezentaci pleťové kosmetiky. Šablona nabízí příjemně zemitou barevnou paletu, kvalitní tematické obrázky a nepřehlédnutelný font nadpisů, který je pro podobné webové stránky ideální. Využijte komplexního rozvržení stránek, od úvodní až po e-shop.

Writer

Writer
Writer

Šablona Spisovatel (Writer Layout Pack) pro Divi pomáhá webovým stránkám vyniknout pomocí perfektního designu, který podpoří propagaci vaší osoby i spisovatelské práce. Rozložení stránek vytváří prostor pro texty a obrázky tak, aby vynikly. Tato šablona je skvělá pro přehledné a poutavé webové stránky každého spisovatele.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru