Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v lednu 2021

V tomto článku představíme nově přidané vzhledy od Elegant Themes pro Divi šablonu. Pro platné členy jsou zdarma dostupné v Divi knihovně. Prohlédnout si je můžete i v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v lednu 2021.

Meditation Center

Meditation Center
Meditation Center

Jestli vytváříte webové stránky pro meditační centrum, podívejte se na šablonu Meditační centrum. Ta obsahuje vlastní fotografie, které můžete využívat zcela bez omezení. Zamilujete si vyváženou paletu použitých barev a i všechny různé struktury stránek.

Family Doctor

Family Doctor
Family Doctor

Unikátní a profesionální design této šablony se vyznačuje teplými, příjemnými barvami, vlastní grafikou a intuitivními a univerzálními ikonkami. Rozvržení klíčových stránek obsahuje stránku služeb a stránku zdrojů.

Dog Grooming

Dog Grooming
Dog Grooming

Pokud se chystáte vytvářet web pro psí salon, neměla by vaší pozornosti uniknout šablona Dog Grooming Layout Pack pro Divi. Kromě hezkého rozvržení všech stránek, které šablona obsahuje, máte rovněž zdarma přístup k vlastním ikonkám a relevantním obrázkům vysoké kvality!

Engineering Firm

Klíčovými funkcemi této šablony jsou vyhrazená rozvržení stránek pro projekty a služby, tak jako univerzální ikonky, výrazná typografie a jemné geometrické prvky, což se skvěle hodí pro každou strojírenskou společnost.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru