Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v lednu 2021

Autor příspěvku Bára C.

V tomto článku představíme nově přidané vzhledy od Elegant Themes pro Divi šablonu. Pro platné členy jsou zdarma dostupné v Divi knihovně. Prohlédnout si je můžete i v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v lednu 2021.

Meditation Center

Meditation Center

Meditation Center

Jestli vytváříte webové stránky pro meditační centrum, podívejte se na šablonu Meditační centrum. Ta obsahuje vlastní fotografie, které můžete využívat zcela bez omezení. Zamilujete si vyváženou paletu použitých barev a i všechny různé struktury stránek.

Family Doctor

Family Doctor

Family Doctor

Unikátní a profesionální design této šablony se vyznačuje teplými, příjemnými barvami, vlastní grafikou a intuitivními a univerzálními ikonkami. Rozvržení klíčových stránek obsahuje stránku služeb a stránku zdrojů.

Dog Grooming

Dog Grooming

Dog Grooming

Pokud se chystáte vytvářet web pro psí salon, neměla by vaší pozornosti uniknout šablona Dog Grooming Layout Pack pro Divi. Kromě hezkého rozvržení všech stránek, které šablona obsahuje, máte rovněž zdarma přístup k vlastním ikonkám a relevantním obrázkům vysoké kvality!

Engineering Firm

Klíčovými funkcemi této šablony jsou vyhrazená rozvržení stránek pro projekty a služby, tak jako univerzální ikonky, výrazná typografie a jemné geometrické prvky, což se skvěle hodí pro každou strojírenskou společnost.

O autorovi

Bára C.

Věnuji se reklamě ve všech jejích podobách - grafice, copywritingu a fotografii.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!