Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v lednu 2022

Autor příspěvku Bára C.

Dnes si představíme nově přidané vzhledy pro Divi šablonu od společnosti Elegant Themes. Dostupné jsou zdarma v Divi knihovně pro všechny platné členy. Najdete je také v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v lednu 2022.

Blízkovýchodní restaurace

Blízkovýchodní restaurace

Middle Eastern Restaurant

Chystáte se vytvořit nové webové stránky pro restauraci? Pak vyzkoušejte šablonu Blízkovýchodní restaurace (Middle Eastern Restaurant Layout Pack pro Divi). Přestože je tato šablona navržena pro blízkovýchodní restaurace, můžete ji snadno přizpůsobit pro webové stránky jakéhokoliv druhu malého podniku. V šabloně najdete krásná rozvržení stránek a vynikající smysl pro detail.

Flooring

Flooring

Flooring

Šablona Podlahy obsahuje strategicky rozvržené stránky k propagaci podlahářských služeb a fotografie s jedinečnými vzory a famózní typografii. Speciálně užitečná jsou rozvržení stránek věnovaná službám.

Nursing Home

Nursing Home

Nursing Home

Jestliže chcete vytvořit webové stránky pro domov důchodců, vyzkoušejte šablonu Pečovatelský dům. I když je tato šablona vytvořena pro domovy důchodců, dá se transformovat, aby odpovídala i jinému druhu webových stránek malého podniku. Díky všem drobným designovým detailům a praktickým rozvržením vytvoříte nádherné webové stránky!

Software

Software

Software

Šablona Software nabízí hodnotný design ideální k propagaci softwaru. Výjimečné jsou vlastní ikonky i grafika. Rovněž rozvržení stránky s cenami a stránky s dokumenty jsou velmi užitečné.

Acai Bowl

Acai Bowl

Acai Bowl

Chcete vytvořit webové stránky pro podnik s acai mísami, prohlédněte si šablonu Acai mísa (Acai Bowl pro Divi). Tato pestrá šablona kombinuje krásné pastelové barvy s vysoce kvalitními obrázky, skvělé pro vytvoření jedinečné a profesionální webové stránky, a to mrknutím oka!

O autorovi

Bára C.

Věnuji se reklamě ve všech jejích podobách - grafice, copywritingu a fotografii.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!