Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v lednu 2022

Dnes si představíme nově přidané vzhledy pro Divi šablonu od společnosti Elegant Themes. Dostupné jsou zdarma v Divi knihovně pro všechny platné členy. Najdete je také v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v lednu 2022.

Blízkovýchodní restaurace

Blízkovýchodní restaurace
Middle Eastern Restaurant

Chystáte se vytvořit nové webové stránky pro restauraci? Pak vyzkoušejte šablonu Blízkovýchodní restaurace (Middle Eastern Restaurant Layout Pack pro Divi). Přestože je tato šablona navržena pro blízkovýchodní restaurace, můžete ji snadno přizpůsobit pro webové stránky jakéhokoliv druhu malého podniku. V šabloně najdete krásná rozvržení stránek a vynikající smysl pro detail.

Flooring

Flooring
Flooring

Šablona Podlahy obsahuje strategicky rozvržené stránky k propagaci podlahářských služeb a fotografie s jedinečnými vzory a famózní typografii. Speciálně užitečná jsou rozvržení stránek věnovaná službám.

Nursing Home

Nursing Home
Nursing Home

Jestliže chcete vytvořit webové stránky pro domov důchodců, vyzkoušejte šablonu Pečovatelský dům. I když je tato šablona vytvořena pro domovy důchodců, dá se transformovat, aby odpovídala i jinému druhu webových stránek malého podniku. Díky všem drobným designovým detailům a praktickým rozvržením vytvoříte nádherné webové stránky!

Software

Software
Software

Šablona Software nabízí hodnotný design ideální k propagaci softwaru. Výjimečné jsou vlastní ikonky i grafika. Rovněž rozvržení stránky s cenami a stránky s dokumenty jsou velmi užitečné.

Acai Bowl

Acai Bowl
Acai Bowl

Chcete vytvořit webové stránky pro podnik s acai mísami, prohlédněte si šablonu Acai mísa (Acai Bowl pro Divi). Tato pestrá šablona kombinuje krásné pastelové barvy s vysoce kvalitními obrázky, skvělé pro vytvoření jedinečné a profesionální webové stránky, a to mrknutím oka!

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru